Home » Archives by category » Спорт по ТВ

ТВ сряда

ФУТБОЛ 19:00 часа – Купа на Сърбия: Партизан – Спартак (Суботица) (Arena Sport 1 (serbia), Arena Sport BiH, SportKlub 3 (slovenia) 19:30 часа – Купа на Полша: Легия (Варшава) – Завиша (Бидгошч) (Arena Sport 4 (serbia), Arena Sport 4 HD (cro), Polsat Sport / HD, Polsat Sport News) 21:45 часа – Шампионска лига: Барселона – […]

ТВ сряда

ФУТБОЛ 17:00 часа, Младежка Шампионска лига, Залцбург – Рома (Arena Sport 1 HD (cro), nSport+ / HD, Sport 1+ HD (germany), Sport TV1 (portugal) / HD, SuperSport 3 (za) / HD, SuperSport MaXimo 1, SuperSport MaXimo 3) 18:00 часа, Младежка Шампионска лига, Мидтиланд – Атлетико (Мадрид) (TV3 Sport 1 (den) / HD, ViaPlay (denmark) / […]

ТВ понеделник

БАСКЕТБОЛ 15:30 часа Купа на България, жени, мач за третото място: Хасково 2010 – Дунав 8806 (БНТ Свят, БНТ HD) 18:00 часа Купа на България, жени, финал: Монтана 2003 – Берое (БНТ Свят, БНТ HD) ДРУГИ СПОРТОВЕ 08:00 часа (Ветроходство) Световен тур за катамарани Fremantle 2016 (Спорт + HD) 16:15 часа (Колоездене) Пробег Париж – […]

ТВ неделя

Зимни спортове 10:25 часа: Световна купа по ски алпийски дисциплини: Слалом /мъже, 1 манш/ – БНТ 2 11:50 часа: Сноуборд: FIS Световна купа Вейзонас – Евроспорт 2 13:25 часа: Световна купа по ски-алпийски дисциплини: Слалом /мъже, 2 манш/ – БНТ, БНТ HD, Евроспорт 14:25 часа: Световно първенство по биатлон: преследване /мъже/ – БНТ HD 14:25 […]

ТВ понеделник

ВОЛЕЙБОЛ 17:30 часа (НВЛ, жени) Марица – Казанлък Волей (БНТ Свят, БНТ HD) ФУТБОЛ 19:00 часа (Чешко първенство) Дукла (Прага) – Славия (Прага) (CT Sport / HD, Digi Sport 3 (svk) / HD, isport.blesk.cz [$]) 19:30 часа (Гърция, Суперлига) Атромитос – Ираклис (Nova Sports 1 (cyprus), Nova Sports 1 (hellas) / HD) 20:00 часа (Италия, […]

ТВ неделя

БГ ФУТБОЛ 11:45 часа – Югозападна “В” група, 19 кръг: Сливнишки герой (Сливница) – Миньор (Перник) (Канал 3) 13:15 часа – “А” група, 22 кръг: Славия – Берое (Диема Спорт 2) 15:30 часа – “А” група, 22 кръг: Пирин – Ботев (Диема Спорт 2) ФУТБОЛ 13:00 часа – Испания, Примера дивисион: Виляреал – Леванте (6’Eren […]

ТВ събота

Зимни спортове 10:50 часа: Северна комбинация: Световна купа Вал ди Фиеме – Евроспорт 2 11:20 часа: Ски-алпийски дисциплини: Световна купа Солдеу – Евроспорт 11:55 часа: Европейско първенство по биатлон: преследване /жени/ – БНТ HD, Евроспорт 2 12:45 часа: Ски-алпийски дисциплини: Световна купа Хинтерщодер – Евроспорт 2 12:55 часа: Световна купа по ски алпийски дисциплини: Супергигантски […]

TВ вторник

ФУТБОЛ 20:00 часа, Лига 1, Монако – Батия (Диема Спорт, beIN Sports FRANCE 1 / HD, BT Sport 2 / HD, Digi Sport 3 (rom), Eleven Sports HD (poland), MATCH! Futbol 1 / HD) 21:45 часа, Висша лига, Арсенал – Саутхемптън (Диема, beIN Sports MENA 2 HD, Benfica TV2 (BTV 2), Canal+ Sport 2 HD […]

ТВ неделя

ТЕНИС 07:00 часа, Аустрилиън Оупън (Евроспорт) 10:30 часа, Аустрилиън Оупън, финал, Новак Джокович – Анди Мъри (Евроспорт) 12:00 часа, “Гаранти Коза София Оупън” – среща от квалификациите на турнира (БНТ HD) КОНТРОЛА 19:00 часа, Лудогорец – Стяуа (Диема спорт 2) БАСКЕТБОЛ 13:30 часа, Мурсия – Лаборал Куча (Диема спорт) 20:45 часа, Рио Натура Монбус Обрадойро – […]

ТВ петък

ФУТБОЛ 21:00 часа, Ередевизе, Вилем II – Хераклес (Fox Sports 3 (Nederland) 21:30 часа, Лига 1, Марсилия – Лил (Диема Спорт HD, 5 SPORT / HD (israel), Arena Sport 3 (serbia), Arena Sport 3 HD (cro), beIN Sports FRANCE 1 / HD, beIN Sports MENA 14 HD, beIN Sports MENA 6 HD, Benfica TV2 (BTV […]

Page 1 of 112123Next ›Last »