Home » Archives by category » Спорт » Тенис

Спорта по ТВ на 21 Юли 2024

ВОЛЕЙБОЛ 18:30 часа (ЕП до 18 г.) Финал: Испания – Полша (MAX Sport 2) ТЕНИС 12:30 часа Турнир за мъже в Гщаад (MAX Sport 3) 15:00 часа Турнир за мъже в Бостад (MAX Sport 3) 16:00 часа Турнир за мъже в Хамбург (MAX Sport 1) МОТОРНИ СПОРТОВЕ 08:00 часа (Суперкарс) Второ състезание в Сидни (MAX Sport 2) 12:55 часа (Автомобилизъм) Суперкупа […]

Спорта по ТВ на 20 Юли 2024

  БГ ФУТБОЛ 19:00 часа – Първа лига: Локомотив (Пловдив) – Арда (Диема Спорт) 21:15 часа – Първа лига: Локомотив (София) – Левски (Диема Спорт) ТЕНИС 12:00 часа – Турнир ATP 250 в Гщаад, първи полуфинал (MAX Sport 3) 14:00 часа – Турнир ATP 250 в Бощад, Швеция, полуфинал (MAX Sport 1) 14:30 часа – Турнир ATP 250 в Гщаад, […]

Спорта по ТВ на 19 Юли 2024

ТЕНИС 11:30 часа Турнир за мъже в Гщаад (MAX Sport 3) 12:00 часа Турнир за мъже в Бостад (MAX Sport 2) 13:00 часа Турнир за мъже в Хамбург (MAX Sport 1) 16:00 часа Турнир за мъже в Гщаад (MAX Sport 3) 18:30 часа Турнир за мъже в Гщаад (MAX Sport 3) 19:30 часа Турнир за мъже в Хамбург (MAX Sport 1) […]

Спорта по ТВ на 18 Юли 2024

ВОЛЕЙБОЛ 12:00 часа Супер Волей, жребий за сезон 2024/25 (MAX Sport 2) 20:00 часа (ЕП до 18 г.) Полша – България (MAX Sport 2) ТЕНИС 11:30 часа Турнир за мъже в Гщаад (MAX Sport 3) 13:00 часа Турнир за мъже в Хамбург (MAX Sport 1) 13:00 часа Турнир за мъже в Бостад (MAX Sport 2) 16:00 часа Турнир за мъже в Гщаад (MAX Sport […]

Спорта по ТВ на 16 Юли 2024

ТЕНИС 11:30 часа Турнир за мъже в Гщаад (MAX Sport 3) 12:00 часа Турнир за мъже в Бостад (MAX Sport 2) 13:00 часа Турнир за мъже в Хамбург (MAX Sport 1) 16:00 часа Турнир за мъже в Гщаад (MAX Sport 3) 18:30 часа Турнир за мъже в Гщаад (MAX Sport 3) 19:30 часа Турнир за мъже в Хамбург (MAX Sport 1) […]

Спорта по ТВ на 15 Юли 2024

ВОЛЕЙБОЛ 17:30 часа – Eвропейско първенство за юноши до 18 г.: Турция – България (MAX Sport 2) ТЕНИС 11:30 часа – Турнир ATP 250 в Гщаад (MAX Sport 3) 13:00 часа – Турнир ATP 500 в Хамбург (MAX Sport 1) 14:30 часа – Турнир ATP 250 в Бощад, Швеция (MAX Sport 1) 16:00 часа – Турнир ATP 250 в Гщаад […]

Спорта поТВ на 14 Юли 2024

  ВОЛЕЙБОЛ 17:30 часа (ЕП до 18 г., юноши) България – Финландия (MAX Sport 2) ТЕНИС 15:30 часа „Уимбълдън“: финал, мъже: Карлос Алкарас – Новак Джокович (Евроспорт 2) 19:30 часа „Уимбълдън“: финал, смесени двойки: Сантяго Гонсалес/Джулиана Олмос – Ян Зиелински/Су Вей Хсие (Евроспорт 2) МОТОРНИ СПОРТОВЕ 21:30 часа (НАСКАР) Състезание в Пенсилвания (MAX Sport 2) ДРУГИ СПОРТОВЕ 12:30 часа (Колоездене) Тур дьо […]

Спорта по ТВ на 13 Юли

ТЕНИС 15:30 часа „Уимбълдън“, финал, жени: Барбора Крейчикова – Жасмин Паолини (Евроспорт 2) ДРУГИ СПОРТОВЕ 13:45 часа (Колоездене) Тур дьо Франс (Евроспорт 1) 16:30 часа (Голф) Genesis Scottish Open (MAX Sport 1) 22:00 часа (Спортно катерене) Световна купа в Шамони (Евроспорт 1) 23:00 часа (Голф) PGA тур, Шампионат на Кентъки (Евроспорт 2) ФУТБОЛ На 14 юни (събота) 03:00 часа (Копа Америка) […]

Спорта по ТВ на 12 Юли 2024

ТЕНИС 15:30 часа – Турнир от Големия шлем “Уимбълдън” (Евроспорт 2) ВОЛЕЙБОЛ 17:30 часа – ЕП за юноши до 18 г.: Австрия – България (MAX Sport 2) ЛЕКА АТЛЕТИКА 21:00 часа – Диамантена лига 2024 г.: Турнир в Монако (MAX Sport 2) ДРУГИ СПОРТОВЕ 14:15 часа – Колоездене: Тур дьо Франс, етап 13, мъже (Евроспорт 1) 15:00 часа – Голф: Genesis […]

Спорта по ТВ на 11 Юли 2024

ФУТБОЛ 21:00 часа – Лига Европа: Ботев (Пловдив) – Марибор (Словения) (Диема Спорт) ТЕНИС 15:30 часа – Турнир от Големия шлем “Уимбълдън” (Евроспорт 2) ВОЛЕЙБОЛ 17:30 часа – ЕП за юноши до 18 г.: България – Украйна (MAX Sport 2) ДРУГИ СПОРТОВЕ 13:15 часа – Колоездене: Тур дьо Франс, етап 12, мъже (Евроспорт 1) 15:00 часа – Голф (MAX Sport 1) […]

Page 1 of 85123Next ›Last »