Home » Archives by category » Други спортове

Спорта по ТВ на 18 Юни 2024

ФУТБОЛ 19:00 часа – Евро 2024: Турция – Грузия (Диема, Диема Спорт 3) 22:00 часа – Евро 2024: Португалия – Чехия (БНТ 1, БНТ 3) Всичко за Евро 2024 с БЛИЦ – ТУК! TEНИС 13:00 часа – Турнир за мъже АТP 250 в Хале (MAX Sport 3) 14:00 часа – Турнир за мъже АTP 500 в Лондон (MAX Sport 1) […]

Спорта по ТВ на 17 Юли 2024

ТЕНИС 13:00 часа Турнир за мъже в Хале (MAX Sport 3) 14:00 часа Турнир за мъже в Лондон (MAX Sport 1) ДРУГИ СПОРТОВЕ 16:00 часа (Колоездене) Обиколка на Швейцария (Евроспорт 1) ФУТБОЛ 16:00 часа (Евро 2024) Румъния – Украйна (БНТ 1, БНТ 3) 19:00 часа (Евро 2024) Белгия – Словакия (Диема, Диема Спорт 3) 22:00 часа (Евро 2024) Австрия – Франция (Диема, Диема Спорт […]

Спорта по ТВ на 16 Юни 2024

ВОЛЕЙБОЛ 09:00 часа (Лига на нациите, жени) Сърбия – Италия (MAX Sport 2) 12:00 часа (Лига на нациите, жени) Турция – Бразилия (MAX Sport 2) 15:30 часа (Лига на нациите, жени) Китай – Полша (MAX Sport 2) ТЕНИС 13:00 часа Турнир за мъже в Хертогенбосх (MAX Sport 3) 14:00 часа Турнир за мъже в Щутгарт (MAX Sport 1) МОТОРНИ СПОРТОВЕ […]

Спорта по ТВ на 15 Юни 2024

ФУТБОЛ 16:00 часа – Евро 2024: Унгария – Швейцария (Диема, Диема Спорт 3) 19:00 часа – Евро 2024: Испания – Хърватия (БНТ 1, БНТ 3) 22:00 часа – Евро 2024: Италия – Албания (Диема, Диема Спорт 3) Всичко за Евро 2024 с БЛИЦ – ТУК! ТЕНИС 12:00 часа – Турнир ATP 250 в Хертогенбош (MAX Sport 3) 13:00 часа – Турнир ATP […]

Спорта по ТВ на 14 Юни 2024

ВОЛЕЙБОЛ 08:30 часа (Лига на нациите, жени) България – Бразилия (MAX Sport 2) 15:30 часа (Лига на нациите, жени) Китай – Германия (MAX Sport 2) ТЕНИС 12:00 часа Турнир за мъже в Щутгарт (MAX Sport 1) 12:00 часа Турнир за мъже в Хертогенбосх (MAX Sport 3) ДРУГИ СПОРТОВЕ 09:45 часа (Модерен петобой) Световно първенство в Чжанчжоу (БНТ 3) 12:30 часа (Модерен петобой) Световно […]

Спорта по ТВ на 13 Юни 2024

ВОЛЕЙБОЛ 08:30 часа (Лига на нациите, жени) България – Тайланд (MAX Sport 2) 12:00 часа (Лига на нациите, жени) Германия – Бразилия (MAX Sport 2) ТЕНИС 12:00 часа Турнир за мъже в Щутгарт (MAX Sport 1) 12:00 часа Турнир за мъже в Хертогенбосх (MAX Sport 3) МОТОРНИ СПОРТОВЕ 15:45 часа (Автомобилизъм) 24-те часа на Льо Ман, трета тренировка (Евроспорт 2) […]

Спорта по ТВ на 12 Юни 2024

ФУТБОЛ 22:00 часа – Испания, Ла Лига 2: Ейбар – Овиедо (MAX Sport 4) TEНИС 12:00 часа – Турнир ATP 250 в Щутгарт (MAX Sport 1) 12:00 часа – Tурнир ATP 250 в Хертогенбош (MAX Sport 3) ВОЛЕЙБОЛ 12:00 часа – Лига на нациите, жени: Турция – Тайланд (MAX Sport 2) 15:30 часа – Лига на нациите, жени: Бразилия – […]

Спорта поТВ на 11 Юни2024

ВОЛЕЙБОЛ 15:30 часа (Лига на нациите, жени) България – Китай (MAX Sport 2) ТЕНИС 12:00 часа Турнир за мъже в Щутгарт (MAX Sport 1) 12:00 часа Турнир за мъже в Хертогенбосх (MAX Sport 3) ДРУГИ СПОРТОВЕ 11:00 часа (Лека атлетика) Европейско първенство в Рим (БНТ 3) 21:30 часа (Лека атлетика) Европейско първенство в Рим (БНТ 3) ФУТБОЛ 17:00 часа (Контрола) Азербайджан – Казахстан […]

Спорта по ТВ на 9 Юни 2024

ВОЛЕЙБОЛ 09:30 часа (Лига на нациите) Турция – Германия (MAX Sport 1) 13:30 часа (Лига на нациите) България – Словения (MAX Sport 1) 21:30 часа (Лига на нациите) Аржентина – Франция (MAX Sport 1) ТЕНИС 12:30 часа „Ролан Гарос“ – финал, двойки жени (Евроспорт 1) 16:00 часа „Ролан Гарос“ – финал, мъже (Евроспорт 1) МОТОРНИ СПОРТОВЕ 09:30 часа (Картинг) 24-те часа на България […]

Спорта по ТВ на 8 Юни 2024

ВОЛЕЙБОЛ 09:30 часа (Лига на нациите) Полша – Бразилия (MAX Sport 1) 20:00 часа (Лига на нациите) Куба – Франция (MAX Sport 1) 23:30 часа (Лига на нациите) Канада – САЩ (MAX Sport 1) ТЕНИС 16:00 часа „Ролан Гарос“ – финал за жени (Евроспорт 1) 19:00 часа „Ролан Гарос“ – финал за двойки мъже (Евроспорт 1) МОТОРНИ СПОРТОВЕ 12:20 часа (Картинг) […]

Page 1 of 6123Next ›Last »