Home » Archives by category » Световен футбол

Спорта по ТВ на 24 Януари 2020

Eurosport Петък15:45Тенис: “Гейм, Шет и Матс”, директноПетък18:00Тенис: Открито първенство на Австралия, пети денПетък18:55Ски скокове: Световна купа в Закопане, квалификация, директноПетък00:05Тенис: Открито първенство на Австралия, пети денПетък01:55Тенис: Открито първенство на Австралия, шести ден, директно Eurosport 2 Петък14:00Тенис: Открито първенство на Австралия, пети ден, директноПетък15:00Биатлон: Световна купа в Поклюка, индивидуално, жени директноПетък16:55Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Банско, […]

Спорта на 23 Януари 2020

Eurosport Четвъртък15:45Тенис: “Гейм, Шет и Матс”, директноЧетвъртък19:30Биатлон: Световна купа в Поклюка, индивидуално, мъжеЧетвъртък00:20Тенис: Открито първенство на Австралия, четвърти денЧетвъртък01:55Тенис: Открито първенство на Австралия, пети ден, директно Eurosport 2 Четвъртък15:00Биатлон: Световна купа в Поклюка, индивидуално, мъже, директноЧетвъртък18:00Тенис: Открито първенство на Австралия, четвърти денЧетвъртък01:55Тенис: Открито първенство на Австралия, пети ден, директно Nova Sport Четвъртък14:00Футбол: Куинс Парк Рейнджърс […]

Спорта по ТВ на 22 Януари 2020

Eurosport Сряда15:30Тенис: “Гейм, Шет и Матс”, директноСряда19:00Тенис: Открито първенство на Австралия, трети денСряда00:10Тенис: Открито първенство на Австралия, трети денСряда01:25Тенис: “Гейм, Шет и Матс”Сряда01:55Тенис: Открито първенство на Австралия, четвърти ден, директно Eurosport 2 Сряда15:00Ски алпийски-дисциплини: Световна купа във Венген, слалом, мъжеСряда16:00Тенис: Открито първенство на Австралия, трети денСряда17:00Биатлон: Световна купа в Руполдинг, преследване, мъжеСряда17:30Ски скокове: Световна купа […]

Спорта по ТВ на 21 Януари 2020

Eurosport Вторник15:30Тенис: “Гейм, Шет и Матс”, директноВторник16:00Тенис: Предавае за Патрик МуратоглуВторник16:30Тенис: Открито първенство на Австралия, втори денВторник19:00Тенис: Открито първенство на Австралия, втори денВторник22:30Тенис: Открито първенство на Австралия, втори денВторник23:30Тенис: Открито първенство на Австралия, втори денВторник01:25Тенис: “Гейм, Шет и Матс”Вторник01:55Тенис: Открито първенство на Австралия, трети ден, директно Eurosport 2 Вторник15:00Тенис: Открито първенство на Австралия, втори денВторник16:30Ски […]

Програмата по ТВ на 20 Януари 2020

Eurosport Понеделник15:30Тенис: “Гейм, Шет и Матс”, директноПонеделник19:00Тенис: Открито първенство на Австралия, първи денПонеделник20:25Биатлон: Световна купа в Руполдинг, преследване, жениПонеделник21:00Биатлон: Световна купа в Руполдинг, преследване, мъжеПонеделник21:30Ски скокове: Световна купа в Титизее НойщатПонеделник23:30Тенис: Открито първенство на Австралия, първи денПонеделник01:25Тенис: “Гейм, Шет и Матс”Понеделник01:55Тенис: Открито първенство на Австралия, втори ден, директно Eurosport 2 Понеделник15:00Ски алпийски-дисциплини: Световна купа във […]

Спорта по ТВ на 19 Януари 2020

bTV Action Неделя17:00Премиера: “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.3 Eurosport Неделя13:05Биатлон: Световна купа в Руполдинг, преследване, жени, директноНеделя14:00Ски-алпийски дисциплини: Световна купа във Венген, слалом, втори манш, мъже, директноНеделя15:15Биатлон: Световна купа в Руполдинг, преследване, мъже, директноНеделя16:10Ски скокове: Световна купа в Титизее Нойщат, състезание, директноНеделя00:40Тенис: Турнир от ATP в Аделаида, финалНеделя01:50Тенис: Открито първенство на Австралия, […]

Спорта по ТВ на 18 Януари 2020

BNT2 Събота01:35Ретро спорт Биатлон: Успехите на Екатерина Дафовска /п/ bTV Action Събота17:00″Дивата муха” /п./ – предаване за екстремни спортове, еп.2 Eurosport Събота13:00Ски-алпийски дисциплини: Световна купа във Венген, спускане, мъже, директноСъбота15:00Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Сестриере, гигантски слалом, жени, втори манш, директноСъбота16:05Ски скокове: Световна купа в Титизее Нойщат, квалификацияСъбота16:50Ски скокове: Световна купа в Титизее Нойщат, състезание, […]

Спорта по ТВ на 17 Януари 2020

Eurosport Петък14:30Ски-алпийски дисциплини: Световна купа във Венген, слалом за комбинация, мъже, директноПетък16:00Биатлон: Световна купа в Руполдинг, щафета, жени, директноПетък16:50Ски-алпийски дисциплини: Зимни младежки олимпийски игри в Лозана, гигантски слалом, девойкиПетък17:20Ски-алпийски дисциплини: Зимни младежки олимпийски игри в Лозана, гигантски слалом, младежиПетък17:50Тенис: Турнир от ATP в Аделаида, полуфиналиПетък18:55Ски скокове: Световна купа в Титизее Нойщат, квалификация, директноПетък01:05Тенис: Турнир от […]

Спорта по ТВ на 15 Януари 2020

Eurosport Сряда15:15Биатлон: Световна купа в Руполдинг, спринт, жени, директноСряда16:50Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Аделбоден, слалом, мъжеСряда17:25Ски-алпийски дисциплини: Световна купа във Флахау, слалом, жениСряда18:00Ски-алпийски дисциплини: Зимни младежки олимпийски игри в Лозана, гигантски слалом, девойкиСряда18:30Ски-алпийски дисциплини: Зимни младежки олимпийски игри в Лозана, гигантски слалом, младежиСряда19:00Тенис: Турнир от ATP в Аделаида, четвърти денСряда01:00Тенис: Турнир от ATP в Аделаида, […]

Спорта по ТВ на 14 Декември 2020

Eurosport Вторник13:30Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Алтенмаркт, супер Г за комбинация, жениВторник14:00Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Алтенмаркт, слалом за комбинация, жениВторник14:55Ски-алпийски дисциплини: Зимни младежки олимпийски игри в Лозана, слалом, втори манш, младежи и девойки, директноВторник18:45Тенис: Турнир от ATP в Аделаида, трети денВторник01:30Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR, обзор на сезонаВторник02:30Тенис: Турнир от ATP в […]

Page 1 of 159123Next ›Last »