Home » Archives by category » Спорт

Спорта по ТВ на 6 Февруари 2023

ФУТБОЛ 16:00 часа – Гърция, Суперлига: Левадиакос – Волос (Нова Спорт) 19:30 часа – Италия, Серия “А”: Верона – Лацио (Ринг) 21:45 часа – Италия, Серия “А”: Монца – Сампдория (Ринг) 22:00 часа – Англия, Чемпиъншип: Блекбърн – Уигън (Диема Спорт 2) 22:00 часа – Испания, Ла Лига: Райо Валекано – Алмерия (MAX Sport 4) 22:00 часа – Испания, Ла Лига […]

Спорта по ТВ на 4 Февруари 2023

БАСКЕТБОЛ 19:00 часа (НБЛ) Академик (Пловдив) – Спартак (Плевен) (MAX Sport 2) 21:45 часа (Испания, Лига Ендеса) Гран Канария – Уникаха (Диема Спорт 2) ВОЛЕЙБОЛ 18:00 часа (НВЛ) Дея Спорт – Монтана (b1b Box) 19:00 часа (Италия, Серия „А“) Перуджа – Пиаченца (MAX Sport 1) ЗИМНИ СПОРТОВЕ 10:20 часа (Алпийски ски) Световна купа в Шамони, мъже (БНТ 3, Евроспорт 1) 12:35 часа (Северна комбинация) Световна купа […]

Спорта по ТВ на 3 Февруари 2023

БАСКЕТБОЛ 19:45 часа (Евролига) Фенербахче – Алба Берлин (MAX Sport 3) 20:00 часа (Евролига) Монако – Реал (Мадрид) (MAX Sport 2) 21:00 часа (Евролига) Олимпиакос – Анадолу Ефес (MAX Sport 1) ВОЛЕЙБОЛ 18:00 часа (НВЛ) Нефтохимик 2010 – Берое 2016 (b1b Box) ЗИМНИ СПОРТОВЕ 15:20 часа (Ски-бягане) Световна купа в Тоблах (Евроспорт 1) 17:10 часа (Ски-скокове) Световна купа във Вилинген (Евроспорт 1) 17:20 […]

Спорта по ТВ на 1 Февруари 2023

БАСКЕТБОЛ 19:00 часа (Еврокъп) Прометей – Ховентут (MAX Sport 2) 19:30 часа (ББЛ) Левски София 2022 – ЦСКА (b1b Box) 21:30 часа (ББЛ) Волтрон – Правец (b1b Box) 21:45 часа (Евролига) Реал (Мадрид) – Панатинайкос (MAX Sport 1) 22:00 часа (Еврокъп) Гран Канария – Париж (MAX Sport 2) ВОЛЕЙБОЛ 18:30 часа (Шампионска лига, жени) Марица – Хемик Полице (MAX Sport 1) ДРУГИ СПОРТОВЕ 13:30 часа (Колоездене) Обиколка на […]

Спорта по ТВ на 31 Януари 2023

БАСКЕТБОЛ 19:30 часа (ББЛ) Файърболс – КИМ ДС7 (b1b Box) 19:45 часа (Евролига) Фенербахче – Олимпиакос (MAX Sport 1) 20:30 часа (Еврокъп) Бург-ан-Брес – Бреша (MAX Sport 4) 21:30 часа (ББЛ) Спортист 1959 – Политехника (b1b Box) 21:30 часа (Евролига) Барселона – Макаби (Тел Авив) (MAX Sport 2) 22:00 часа (Евролига) Болоня – Цървена звезда (MAX Sport 1) БГ ФУТБОЛ 16:30 часа (контрола) Лудогорец – Шахтьор (Донецк) (Диема […]

Спорта по ТВ на 30 Януари 2023

БАСКЕТБОЛ 19:00 часа (НБЛ) ЦСКА – Берое (MAX Sport 2) ВОЛЕЙБОЛ 18:00 часа (НВЛ) Берое 2016 – Дея Спорт (b1b Box) БГ ФУТБОЛ 14:00 часа (контрола) ЦСКА – Шахтьор (Караганда) (Диема Спорт) ФУТБОЛ 18:00 часа (Гърция, Суперлига) ПАОК – Левадиакос (Нова Спорт) 21:00 часа (Гърция, Суперлига) Астерас Триполис – Панатинайкос (Нова Спорт) 21:45 часа (Италия, Серия „А“) Удинезе – Верона (Ринг) 21:45 часа (Англия, ФА Къп) Дарби Каунти […]

Спорта по ТВ на 29 Януари 2023

БАСКЕТБОЛ 13:30 часа (Испания, Лига Ендеса) Манреса – Реал (Мадрид) (Нова Спорт) 20:00 часа (НБА) Шарлът Хорнетс – Маями Хийт (Диема Спорт) 21:00 часа (Испания, Лига Ендеса) Сарагоса – Бетис (Диема Спорт 3) ВОЛЕЙБОЛ 18:00 часа (НВЛ) Монтана – Левски (b1b Box) ТЕНИС 10:30 часа Australian Open, финал, мъже (Евроспорт 1) ЗИМНИ СПОРТОВЕ 10:00 часа (Алпийски ски) Световна купа в Шпиндлерув Млин, жени […]

Спорта по ТВ на 28 Януари 2023

БАСКЕТБОЛ 18:30 часа (Испания, Лига Ендеса) Фуенлабрада – Тенерифе (Диема Спорт) 19:00 часа (НБЛ) Академик (Пловдив) – Рилски спортист (MAX Sport 2) 22:00 часа (НБА) Филаделфия 76-ърс – Денвър Нъгетс (Диема Спорт) ВОЛЕЙБОЛ 16:00 часа (Демакс лига) Варна ДКС – ЦСКА (b1b Box) 18:00 часа (НВЛ) Черно море – Марек Юнион-Ивкони (b1b Box) ТЕНИС 10:00 часа Australian Open, финал, жени (Евроспорт 1) 13:15 часа Australian Open, финал, двойки […]

Спорта по ТВ на 27 Януари 2023

ТЕНИС 8:00 часа – Australian Open (Евроспорт 1) ФУТБОЛ 15:00 часа – Контролна среща в Турция: ЦСКА – Астана (ТВ 1) 19:30 часа – Италия, Серия “А”: Болоня – Специя (MAX Sport 3) 19:30 часа – Германия, Втора Бундеслига: Карлсруе – Падерборн (Диема Спорт 3) 19:30 часа – Германия, Втора Бундеслига: Фортуна (Дюселдорф) – Магдебург (Нова Спорт) 21:30 часа – Германия, […]

Спорта по ТВ на 25 Януари 2023

БАСКЕТБОЛ 19:00 часа  (Еврокъп) Бурсаспор – Прометей ( MAX Sport 2 ) 21:15 часа  (Еврокъп) Ховентут – Цедевита Олимпия ( MAX Sport 2 ) ВОЛЕЙБОЛ 16:30 часа  (Шампионска лига)  Халкбанк – Хебър  ( MAX Sport 1 ) 21:00 часа  (Шампионска лига) Лубе Чивитанова – Кнак Рьозеларе ( MAX Sport 1 ) 21:30 часа  (Шампионска лига) […]

Page 1 of 182123Next ›Last »