Home » Archives by category » Спорт

Спорта по ТВ на 19 Август 2022

ФУТБОЛ 11:00 часа – Шампионска лига на Азия: БГ Патум Юнайтед – Китчи (Нова Спорт) 14:00 часа – Шампионска лига на Азия: Джохор Дарул Такзим – Урава Ред Даймъндс (Нова Спорт) 18:30 часа – България, Втора лига: Витоша (Бистрица) – Миньор (Перник) (Диема Спорт) 19:30 часа – Германия, Втора Бундеслига: Хамбургер – Дармщат (Диема Спорт 2) 19:30 часа – Германия, Втора Бундеслига: […]

Спорта поТВ на 15 Август 2022

ФУТБОЛ 18:00 часа – България, Efbet Лига: Локомотив (София) – Локомотив (Пловдив) (Диема Спорт) 18:30 часа – Испания, Ла Лига: Атлетик (Билбао) – Майорка (МАX Sport 2) 19:30 часа – Италия, Серия “А”: Верона – Наполи (RING) 20:30 часа – България, Efbet Лига: Ботев (Враца) – Спартак (Варна) (Диема Спорт) 20:30 часа – Испания, Ла Лига: Хетафе – Атлетико (Мадрид) (МАX Sport 2) 21:45 […]

Спорта поТВ на14 Август 2022

ТЕНИС 23:00 часа Турнир за мъже в Монреал (MAX Sport 1) МОТОРНИ СПОРТОВЕ 13:00 часа (Мотокрос) Световен шампионат в Финландия, MX2, първо състезание (Евроспорт 2) 14:00 часа (Мотокрос) Световен шампионат в Финландия, MXGP, първо състезание (Евроспорт 2) 16:00 часа (Мотокрос) Световен шампионат в Финландия, MX2, второ състезание (Евроспорт 2) 17:00 часа (Мотокрос) Световен шампионат в Финландия, MXGP, второ състезание (Евроспорт […]

Спорта по ТВ на 13 Август 2022

ТЕНИС 22:00 часа Турнир за мъже в Монреал (MAX Sport 1) МОТОРНИ СПОРТОВЕ 09:50 часа (Формула Е) Състезание в Сеул (Евроспорт 1) ДРУГИ СПОРТОВЕ 10:00 часа (Плувни спортове) Европейско първенство в Рим (БНТ 3) 10:00 часа (Плажен волейбол) Бяла Оупън (b1b Box) 13:00 часа (Колоездене) Обиколка на Скандинавия (Евроспорт 1) 15:00 часа (Голф) ISPS Handa World Invitational (MAX Sport 2) 19:00 […]

Спорта по ТВ на 12 Август 2022

ФУТБОЛ 18:30 часа – България, Efbet Лига: Черно море – Пирин (Благоевград) (Диема Спорт) 19:30 часа – Германия, Втора Бундеслига: Кайзерслаутерн – Падерборн (Диема Спорт 2) 19:30 часа – Германия, Втора Бундеслига: Нюрнберг – Хайденхайм (Нова Спорт) 21:00 часа – България, Efbet Лига: Хебър – Славия (Диема Спорт) 21:30 часа – Германия, Бундеслига: Фрайбург – Борусия (Дортмунд) (Диема Спорт 3) 22:00 часа – Англия, Чемпиъншип: […]

Спорта по ТВ на 11 Август 2022

ТЕНИС 19:00 часа Турнир за мъже в Монреал (MAX Sport 1, MAX Sport 2) ДРУГИ СПОРТОВЕ 10:00 часа (Плувни спортове) Европейско първенство в Рим (БНТ 3) 15:00 часа (Колоездене) Обиколка на Ен (Евроспорт 1) 15:00 часа (Голф) ISPS Handa World Invitational (MAX Sport 3) 16:30 часа (Спортна гимнастика) Европейско първенство в Мюнхен (БНТ 3) 17:00 часа (Колоездене) Обиколка на Скандинавия (Евроспорт 1) […]

Спорта по ТВ на 10 Август 2022

ТЕНИС 19:00 часа Турнир за мъже в Монреал (MAX Sport 1, MAX Sport 2) ДРУГИ СПОРТОВЕ 14:15 часа (Колоездене) Обиколка на Ен (Евроспорт 1) 16:15 часа (Колоездене) Еврометропол (Евроспорт 1) 18:00 часа (Колоездене) Обиколка на Скандинавия, жени (Евроспорт 1) 20:45 часа (Конен спорт) Световно първенство в Хернинг, обездка (Евроспорт 1) 21:00 часа (Лека атлетика) Диамантена лига в Монако (MAX Sport 3) ФУТБОЛ […]

Осем от Лудогорец изхвърчаха от Шампионска лига след мач с три дузпи и шест гола

Лудогорец допусна втора загуба от Динамо Загреб, след като падна на “Максимир” с 2:4 и така с общ резултат 6:3 отпадна от Шампионска лига. “Орлите” завършиха двубоя с осем човека след червени картони на Доминик Янков, Рик Джонатан и Жан Карничник. DSPORT/BG След загубата тимът, воден от Анте Шимунджа, ще играе плейоф за влизане в […]

Спорта по ТВ на 9 Август 2022

ТЕНИС 19:00 часа Турнир за мъже в Монреал (MAX Sport 1, MAX Sport 2) ДРУГИ СПОРТОВЕ 15:00 часа (Колоездене) Обиколка на Ен (Евроспорт 1) БГ ФУТБОЛ 18:00 часа (Втора лига) Созопол – Дунав (Русе) (Диема Спорт) ФУТБОЛ 14:00 часа (Азия, Купа на АФК) ПСМ Макасар (Индз) – Кеда (Млз) (Нова Спорт) 21:00 часа (Шампионска лига) Динамо (Загреб) – Лудогорец (Диема Спорт 3) 21:45 […]

Спорта по ТВ на 5 Август 2022

ФУТБОЛ 18:30 часа – България, Efbet Лига: Спартак (Варна) – Хебър (Пазарджик) (Диема Спорт) 19:30 часа – Германия, Втора Бундеслига: Зандхаузен – Фортуна (Дюселдорф) (Нова Спорт) 19:30 часа – Германия, Втора Бундеслига: Гройтер Фюрт – Карлсруе (Диема Спорт 2) 21:30 часа – Германия, Бундеслига: Айнтрахт (Франкфурт) – Байерн (Диема Спорт 3) 22:00 часа – Англия, Висша лига: Кристъл Палас – Арсенал (Диема […]

Page 1 of 169123Next ›Last »