Локомотив (Пд) – Черно море 1:0

Локомотив (Пд) приема Черно море в среща от 13-ия кръг на „А” група. Двубоят е от 14:30 ч на стадион „Локомотив” в пловдивския парк „Лаута”. Главен рефер ще бъде Александър Костадинов от София с помощници: Емил Вангелов и Николай Марков- и двамата от Благоевград,NOVSPORT.COM
Локо (Пд) дели 8-ото място със Славия. Двата отбора са с по 15 точки. Черно море е 11-и с 13 точки, с 2 над опасната зона.

Двубоят може да проследите на живо в Novsport.com чрез текстово описание на по-интригуващите моменти!

Бързи факти:
Локо (Пд):
– тимьт неизменно се разписва във всичките си 5 домакинства от началото на сезона, не успя да вкара гол при две от гостуванията си
– още 4 гола са необходими на черно-белите, за да станат шестият клуб в историята на А група, преминал границата от 2100 попадения в елита
– за първи път в своята треньорска кариера Стефан Генов ще се изправи срещу доскорошния си клуб Черно море. Дебютът на наставника в А група бе начело на Локо Пд – на 9 ноември 2009 г. при 3:3 срещу Миньор в София
Черно море:
– все още няма победа при 39-те си досегашни визити на “Лаута”, но е завършил наравно точно една трета от гостуванията си на Локо Пд
– варненци са в серия от 4 поредни загуби като гости в първенството, в които вкараха 4 гола и допуснаха 14
– взе две точки през сезона срещу останалите 5 отбора, които завършиха на по-предно място миналия шампионат, но при домакинства – 1:1 срещу Черноморец и 0:0 срещу ЦСКА в миналия кръг
Баланс:
В А група: 78 мача, 33 победи за Локо Пд, 25 равенства, 20 победи за Черно
море, голова разлика 115-81 за Локо Пд

Локо Пд като домакин: 39 мача, 26 победи за Локо Пд, 13 равенства, голова разлика 80-25 за Локо Пд

Адалберт Зафиров

90+4′ Край на мача КРАЙ НА МАЧА!
90+3′ Жълт картон Жълт картон за Маламов
90′ 4 минути добавено време
90′ Bнимание Чисто положение за Черно море. Божилов бе оставен непокрит, но вратарят изби
87′ Жълт картон Нов жълт картон за футболист на Локо Пд. Това е Д. Георгиев
86′ Bнимание Серафим Михайлов остана сам срещу вратаря, но стреля слабо и неточно
85′ Смяна за състезател излизащ от игра Стефанов излиза
85′ Смяна за състезател влизащ в игра Дюлгеров влиза
83′ Жълт картон Жълт картон за футболист на Локо Пд. Това е Котев
82′ Футболист на Локо лежи в половината на Черно море, но съдията не обръща внимание
81′ Игра предимно в центъра на терена
73′ Bнимание Адалберт Зафиров прикани Валери Георгиев да излиза по-бързо, което породи напрежение по трибуните
72′ Смяна за състезател излизащ от игра Валери Георгиев излиза
72′ Смяна за състезател влизащ в игра Димо Атанасов влиза в игра
70′ Удар Дончо Атанасов бе оставен да овладее и да шутира, но стреля над вратата
69′ Топка в половината на Локомотив и остро влизане на Абушев. Нарушение в полза на моряците
68′ Жълт картон Жълт картон за Златински за груб фаул
60′ Bнимание Дончо Атанасов проби по крилото, навлезе в наказателното поле и центрира, но Господинов изпревари нападател на моряците
58′ Смяна за състезател влизащ в игра Серафим Михайлов влиза
58′ Смяна за състезател излизащ от игра Курдов излиза
55′ Bнимание Дончо Атанасов стреля, Стефанов чисти от голлинията
54′ Корнерите са 3 за Черно море срещу 1 за Локо Пд
51′ Bнимание Абушев центрира, Стефанов стреля опасно, но топката мина покрай гредата
50′ Моряците започнаха по-активно втората част
46′ Смяна за състезател излизащ от игра Бергонси е напуснал на почивката
46′ Смяна за състезател влизащ в игра Една смяна на почивката. Капитанов влиза за Черно море
46′ Начало на мача Начало на второто полувреме!
45+2′ Край на мача Край на първото полувреме!
45′ 2 минути добавено време
41′ Жълт картон Още един жълт картон за футболист на Черно море. Това е Манолов
37′ Жълт картон Футболист на Черно море получава жълт картон. Това е Божилов
32′ Удар на Манолов е блокиран от Котев
32′ Черно море губи топката в центъра при пореден опит за атака
32′ Центриране Господинов лови коварно центриране в пеналтерията
32′ Вече около 3000 зрители има на Лаута
31′ Черно море трудно минава половината на Локомотив
29′ Bнимание Кавдански върна опасно към своя вратар, но Господинов не сбърка и изчисти в предни позиции
17′ Курдов чисти в предни позиции от половината на Локо Пд
16′ Курдов се върна, за да помага на защитниците на Локо, но извършва нарушение
15′ Гол ГОЛ за Локо Пд! Кавдански подаде прекрасно към Стефанов от 30 метра. Последният прехвърли технично Китанов за 1:0
15′ След динамичното начало нещата се успокоиха
14′ Локо продължава да напада, но без опасности за вратата на Китанов. Господинов пък все още не е играл с топката
9′ Ъгловите удари са 1 срещу 1
5′ Bнимание Абушев остана сам срещу вратаря Китанов, но стреля покрай вратата. Динамично начало
4′ Удар След изпълнение на Златински, гостите чистят в ъглов удар
1′ Начало на мача Начало на мача!
0′ Не повече от 2000 зрители на Лаута