Манчестър Юнайтед: Добре дошъл, Бербатов!

Манчестър Юнайтед приветства бившия си голмайстор Димитър Бербатов със завръщането му на “Олд Трафорд”. БЛИЦ

“Добре дошъл, Бербатов, отново на “Олд Трафорд”, пише на официалния сайт на “червените дяволи”, след като стана ясно, че избраниците на Сър Алекс Фъргюсън ще имат за съперник Фулъм с Митко в четвъртия кръг в турнира за ФА Къп.

Мачът ще се състои на 26 януари на “Олд Трафорд”, където Бербатов игра от 2008 до 2012 г.

Снощи Юнайтед елиминира Уест Хям след победа у дома с 1:0 в преиграването. Единственото попадение в двубоя отбеляза Уейн Рууни в началните минути. Бившият съотборник на Бербо изпусна дузпа през второто полувреме. Настоящият отбор на българския нападател – Фулъм, също се класира напред за ФА Къп след преиграване. “Котиджърс” надделя трудно с 2:1 като гост Блекпул след продължения, а Митко не взе участие в срещата, тъй като Мартин Йол му даде почивка.