Добруджа допусна първа загуба през 2013 година

Добруджа допусна първата си загуба в контролите от зимната подготовка. Днес на стадиона в Аксаково “жълто-зелените” загубиха с 0:1 от Сливнишки герой (Сливница) – трети в Югозападната “В” група.
Единственото попадение падна в 70-ата минута, когато нападател на Сливнишки герой бе изпуснат да излезе сам срещу вратаря Николай Банков и с техничен удар прати топката във вратата на добруджанци.
15 минути преди това Николай Вълев – Гонзо нацели страничната греда. Опитният нападател навърза няколко противникови защитника, но ударът му срещна левия страничен стълб.
Радослав Вардаров пусна в игра всички налични състезатели без Кристиян Димитров, получил тежък удар в лицето по време на съботната контрола с Несебър (4:1). След днешния мач с травма е Николай Вълев, който е обърнал глезен на неравния терен.