Берое – Лудогорец 0:0

Отборите на Берое и Лудогорец излизат днес един срещу друг в последен мач от 17-ия кръг на “А” група “News 7 футболно първенство”. Мачът започва в 18:00 часа и ще се играе на стадион “Берое”, а главен рефер ще бъде Ахмед Ахмед от Бургас.
* Старозагорци имат една-единствена победа в първенството в седемте мача, откакто начело на тима е Петър Хубчев -1:0 у дома срещу Литекс в 12-ия кръг NOVSPORT.COM
* 0:0 в дебюта на Иван Караджов на вратата на беройци прекъсна серията от 5 последователни двубоя в А група, в ко­ито стражът неизменно инкасираше го­лове (с екипа на Локо Пд). В единстве­ния си мач срещу шампионите той обаче не допусна попадение (Локо Пд – Лудого­рец 1:0 на 21 март 2012 г.)
* Лидерът във временното класиране е в серия от 4 поредни победи в първен­ството, последните три – без допуснат гол
* В миналия кръг Владислав Стоянов записа първи мач в А група след близо 4-годишна пауза. За последно пази на вратата на Черноморец при 0:0 срещу Черно море на 21 март 2009 г.
* Колумбиецът Себастиян Ернандес стана 15-ия чужденец, който облече еки­па на шампиона през настоящия сезон. Откакто е в елита, Лудогорец използва 21 легионери и 13 българи

Двубоят между Берое и Лудогорец обещава да бъде крайно интересен, а читателите на Novsport.com ще могат да го проследят на живо чрез чат-описание.

27. Моци Жълт картон
25. Минев
Ивайло Петев

90+4′ Край на мача Край на мача, Берое и Лудогорец завършиха наравно 0:0
90+2′ Жълт картон Жълт картон за Джоман
90+2′ Центриране Остро центриране в пеналта на Берое, Безяк не успя да стигне до топката и тя излезе в аут
90+1′ Удар Дълго подаване за Венци Христов в половината на Лудогорец, нападателят овладя, но бе догонен от Кайсара, който блокира шута му
90′ 4 минути продължение на мача
86′ Смяна за състезател влизащ в игра На негово място до края Безяк
86′ Смяна за състезател излизащ от игра Втора смяна за шампионите, излиза Миро Иванов
84′ Жълт картон И Светльо Дяков е декориран в жълто
82′ Смяна за състезател влизащ в игра На терена влиза Джоман
82′ Смяна за състезател излизащ от игра Последна смяна за Берое, напуска Елиаш
81′ Удар Миро Иванов засече с глава центриране от десния фланг, но над вратата
81′ Жълт картон Жълт картон за Борислав Стойчев за задържане
80′ Контузия или получаване на медицинска помощ Пламен Крумов получава медицинска помощ след съприкосновение с Гъргоров
76′ Смяна за състезател влизащ в игра На негово място до края Мартинс
76′ Смяна за състезател излизащ от игра Втора смяна за домакините, напуска Дончо Атанасов
75′ Удар Удар на Гъргоров от фаул, топката се отби в играч на заралии и излезе в корнер
73′ Удар Неточен удар с левия крак на Марселиньо
71′ Жълт картон Жълт картон за Веселин Пенев
69′ Нищо интересно в последните минути, играта се накъса с няколко нарушения в центъра на терена
65′ Смяна за състезател влизащ в игра На терена се появява Амир Саюд
65′ Смяна за състезател излизащ от игра Смяна и за Петър Хубчев, той вади Георги Андонов
64′ Смяна за състезател влизащ в игра Заменя го Димо Бакалов
64′ Смяна за състезател излизащ от игра Първа смяна в мача, напуска Иван Стоянов
61′ Центриране Андонов центрира от корнер в пеналта на гостите, Генчев изчисти с глава
60′ Удар Неточен шут от фаул на Андонов
59′ Жълт картон Първи жълт картон в мача, получава го Моци за фаул срещу Венци Христов
56′ Центриране Марселиньо финтира двама бранители на Берое пред пеналта и опита скри пас за Гъргоров, който обаче се оказа неточен
53′ Тежък сблъсък между Дяков и Елиаш, двамата няма да имат проблеми да продължат
50′ Центриране Фалцово центриране на Крумов в пеналта на гостите, където Гулдан се извиси над всички и изчисти с глава
47′ Удар Венци Христов центрира за Дончо Атанасов, топката обаче му дойде висока и ударът му бе слаб и неточен
46′ Начало на мача Начало на второто полувреме
45+1′ Край на мача Край на полувремето, Берое и Лудогорец се оттеглят на почивка при нулево равенство
45+1′ Удар Опасен удар на Венци Христов от границата на наказателното поле, Стоянов е добре пласиран и лови
45′ 1 минута продължение на първата част
44′ Удар Много неточен удар с глава на Венци Христов
43′ Лудогорец не изглежда на себе си през тази първа част, единственото по-опасно положение пред Караджов до момента бе удар с глава на Гулдан в 8-та минута
39′ Центриране Остро центриране на Андонов от фаул, Владислав Стоянов боксира
36′ Bнимание Отбраната на Лудогорец увисна при едно центриране, кълбото стигна до Дончо Атанасов, който шутира с левия крак, но Владо Стоянов показа страхотен рефлекс и спаси
34′ Центриране Центриране в пеналта на Берое, Караджов се извисява над всички и лови
32′ Удар Слаб удар от дистанция, който не затрудни Владо Стоянов
31′ Засада Засада на Иван Стоянов
30′ Удар Топката бе свалена с глава за Дончо Атанасов около точката на дузпата, нападателят стреля, но бранител на разградчани сложи тялото си и изчисти
29′ Центриране Центриране на Георги Андонов от корнер, отбраната на Лудогорец се справя
26′ “Орлите” изравниха играта в последните минути, играта се води предимно в центъра на терена
24′ Центриране Още едно центриране в наказателното поле на шампионите, Гулдан чисти с глава
21′ Извеждащ пас за Андонов, който обаче е изпреварен от Моци
20′ Контузия или получаване на медицинска помощ Моци се завръща на терена, ще опита да продължи играта
18′ Центриране Разбъркване в пеналта на гостите след ъглов удар, отбраната на Лудогорец се справя
16′ Контузия или получаване на медицинска помощ Моци получава медицинска помощ
14′ Дълъг пас за Веселин Пенев, който не води до нищо сериозно
10′ Греда Хубав удар на Андонов от фаул, Стоянов избива, топката попадна в Педро Еуженио, който стреля плътно по земя, Стоянов отново спаси, след което кълбото срещна и гредата
8′ Bнимание Гулдан засече опасно с глава центриране от корнер, топката премина много близо до лявата греда на Караджов
6′ По-активно начало за заралии, чисти голови положения в мача обаче още няма
4′ Центриране Центриране в пеналта на шампионите, Георги Андонов е извършил фаул в атака
3′ Опит за извеждащ пас за Еуженио на левия фланг, бранител на Лудогорец чисти в корнер
1′ Начало на мача Начало на мача