Берое победи Монтана с 3:1 (СНИМКИ)

“Берое” победи с 3:1 като гост “Монтана” в мач от XXII кръг на News7 футболно първенство. Още до 15-ата минута гостите поведоха с 2:0 с попадения на Амир Саюд и Дончо Атанасов. Давид Каядо покачи на 3:0 с индивидуална акция в 52-ата минута. С ювелирно изпълнение на пряк свободен удар в 61-ата минута бившият играч на “Берое” Владислав Златинов вкара почетното попадение за домакините от “Монтана”,NOVSPORT.COM

5
В 9-ата минута Давид Каядо намери Венцислав Христов в ляво по атаката на “Берое”. Христов навлезе от ляво и подаде към Амир Саюд назад в наказателното поле. Алжирецът бе точен и отбеляза за 1:0 в полза на “Берое”.
Шест минути по-късно Амир Саюд пусна за Венцислав Христов през средата на атаката на “Берое”. Нападателят бе изпреварен от защитник, който изчисти в корнер. След центрирането в наказателното поле с глава Дончо Атанасов се разписа за 2:0 в полза на “зелено-белите”.
6
В 18-ата минута Ковачев стреля от пряк свободен удар, но право в стената. Мартин Дечев пробва добавка, но топката мина далеч встрани.
В 29-ата минута след далечно центриране напред за Дончо Атанасов, крилото се пребори с Михов, но преди да стреля бе изпреварен от Мартин Ковачев.

Амир Саюд получи перфектно извеждащо подаване в 32-ата минута, успя да се справи с излезлия напред Христо Иванов и стреля към опразнената рамка, но от гол линията Мартин Дечев изчисти.
4
В 44-ата минута Димитър Илиев напредна добре и стреля към вратата на Караджов, но той се намеси перфектно.
След почивката “Монтана” започна силно. В 51-ата минута Даниел Младенов центрира в наказателното поле от пряк свободен удар в дясно на атаката на “Монтана” в близост до наказателното поле. Последва меле и претенции на домакините за игра с ръка, но съдията не видя такава. След изпълнението на тъча Младенов пробва удар от далеч, но Караджов изби отлично.
1
В 52-ата минута, точно когато от “Монтана” опитваха да направят домакински натиск, Амир Саюд пое топката в центъра на терена, изведе Давид Каядо в ляво по атаката на “Берое”. Португалецът се справи с Дечев и Ковачев и от границата на наказателното поле се разписа за 0:3.
2
Домакините стигнаха до гол в 61-ата минута когато Владислав Златинов стреля от пряк свободен удар и се разписа в горния десен ъгъл на вратата на Иван Караджов с изключително точен шут в майсторската му дисциплина.
Дончо Атанасов пробва шут по земя от дистанция в 80-ата минута, но той бе прекалено слаб и неточен.

В 88-ата минута Елиаш отне добре топката в центъра и подаде за Ситое. Той от своя страна изведе добре влезлият като резерва Георги Динков в ляво. Младокът навлезе в наказателното поле, но Христо Иванов излезе и успя да му избие топката преди Динков да стреля.

Следващият мач на “Берое” е в четвъртък, 18 април, от 15:30 часа за Купата срещу “Славия” в София. На 21 април, неделя, от 19:00 чса пък е мача от XXIII кръг на News7 футболно първенство срещу “Черно море”.

13 Локо Сф 22 4 8 10 17:27 -10 20
14 Миньор Пк 22 4 5 13 13:34 -21 17

Петър Хубчев

90+3′ Край на мача КРАЙ НА МАЧА!!!
90′ 3 минути добавено време
88′ Елиаш отнема добре топката в центъра и подава за Ситое, той от своя страна извежда добре Динков в ляво. Младокът навлиза в наказателното поле, но Христо Иванов излиза и успява да му избие топката преди да стреля
85′ Смяна за състезател влизащ в игра Динков влиза
85′ Смяна за състезател излизащ от игра Последна смяна в отбора на Берое. Давид Каядо е заменен
80′ Удар Удар на Дончо Атанасов от дистанция, но прекалено слаб и неточен
63′ Смяна за състезател влизащ в игра Мартин Райнов влиза
63′ Смяна за състезател излизащ от игра Смяна в отбора на Берое. Амир Саюд е заменен
61′ Гол ГОЛ ЗА МОНТАНА!!! Владислав Златинов стреля от пряк свободен удар и бележи в горния десен ъгъл на вратата на Караджов
56′ Смяна за състезател влизащ в игра Джери Ситое влиза
56′ Смяна за състезател излизащ от игра Смяна в отбора на Берое. Венцислав Христов излиза
55′ Жълт картон Жълт картон за Иво Иванов (Берое) за груб фаул
52′ Гол ГОЛ ЗА БЕРОЕ!!! Амир Саюд поема топката в центъра, извежда Давид Каядо вляво. Той се справя с Дечев и Ковачев и от границата на наказателното поле бележи за 3:0
51′ Bнимание Центриране на Младенов в пеналта от свободен удар вдясно на атаката на Монтана. Следва меле и претенции на домакините за игра с ръка, но съдията не е видял такава. След изпълнението на тъча Младенов пробва удар от далеч, но Караджов избива
46′ Смяна за състезател излизащ от игра Тодоров също е заменен на почивката
46′ Смяна за състезател излизащ от игра Костадинов е останал в съблекалнята
46′ Смяна за състезател влизащ в игра Чепилов влиза
46′ Смяна за състезател влизащ в игра Двойна смяна в състава на Монтана. Шоколаров влиза
46′ Начало на мача НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!
45′ Край на мача КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!
44′ Bнимание Силен удар на Златинов бе избит от вратаря на Берое Караджов
32′ Bнимание Амир Саюд получава перфектно извеждащо подаване, успява да се справи с излезлия напред Христо Иванов и стреля към опразнената рамка, но от голлинията Мартин Дечев чисти
29′ Далечно центриране напред за Дончо Атанасов, който се преборва с Михов, но преди да стреля е изпреварен от Мартин Ковачев
18′ Удар Ковачев стреля от пряк свободен удар, но право в стената. Мартин Дечев пробва удар, но топката минава далеч встрани от вратата
15′ Гол ГОЛ ЗА БЕРОЕ!!! Атанасов покачва аванса на гостите с глава след грешка на вратаря на Монтана Хр. Иванов при изпълнение на корнер. Асистенцията бе на Саюд
11′ Гол ГОЛ ЗА БЕРОЕ!!! Давид Каядо намира Венцислав Христов в ляво по атаката на Берое. Христов навлиза от ляво и подава към Амир Саюд назад в наказателното поле. Алжирецът бележи за 1:0
11′ Без опасности пред двете врати до момента
3′ Центриране Първи корнер за Монтана, гостите от Берое се справят
1′ Начало на мача НАЧАЛО НА МАЧА!