Добруджа без грешка и срещу Бенковски

Добруджа продължава без грешка в първенството на Североизточната В група. Днес футболистите на Ради Вардаров победиха с 3:1 при гостуването на Бенковски (Бяла). На полувремето преднината на добруджанци бе 2:0. Ивайло Димитров бе точен в 38-та и 44-та минути. Освен това „жълто-зелените” пропуснаха още няколко изгодни ситуации за гол, като удар на Младен Стоев срещна гредата. В началото на второто полувреме изненадващо домакините върнаха един гол. В 75-та минута преднината от два гола за Добруджа бе възстановена. Младен Стоев бе фаулиран в наказателното поле на домакините и сам реализира отсъдената дузпа за 3:1.
В следващия кръг Добруджа посреща Черноморец (Бяла). Мачът е на 28 април на стадион „Дружба”.
Днес Добруджа започна в състав: В. Димитров, Н. Илиев, Б. Илиев, Христозов, Маджиров, Апостолов, Лазаров, Стоев, Ив. Димитров, Андонов и Тачев