Локо (Сф) и Черно море не си вкараха голове в здрава битка в “Надежда” (СНИМКИ)

Локомотив (София) и Черно море не си отбелязаха голове и завършиха наравно 0:0 в първия мач от 25-ия кръг на родната „А” група „News7 футболно първенство”. NOSPORT.COM

Двубоят се игра на стадион „Локомотив” в столичния квартал „Надежда” и бе доста вълнуващ, като и двата тима имаха много добри възможности за отбелязване на гол, но така и не успяха да достигнат до попадение, след като направиха по няколко пропуска пред вратата на съперника.

Първото полувреме беше доста вълнуващо, като и двата отбора имаха отлични ситуации за отбелязване на гол пред двамата вратари. Още във 2-ата минута Черно море бе близко до това да отбележи попадение, след като Георги Илиев стреля великолепно от далечна дистанция, но Божидар Митрев внимаваше и с отлична намеса изби в корнер. Локомотив (София) отвърна с удар на Крум Бибишков, но Георги Китанов успя да отрази изстрела на нападателя.

В 7-ата минута Черно море удари греда. Симеон Райков се намираше на чиста позиция и получи кълбото, след което нанесе силен удар към Божидар Митрев, а топката срещна левия страничен стълб.

Малко преди средата на първата част „железничарите” можеха да открият резултата. Даниел Пеев подаде по земята към Маркиньос, който бе на добра позиция и стреля с десния крак, но кълбото премина покрай лявата греда. Кристиан Идалго пък отправи страхотен удар, но топката не попадна в очертанията на вратата.

В 28-ата минута се стигна до нова добра възможност за домакините. Топката бе центрирана в наказателното поле, където Крум Бибишков от няколко метра засече с глава, но кълбото премина покрай дясната греда и излезе в аут.

Черно море пък можеше да достигне до гол в 37-ата минута. Топката бе центрирана в наказателното поле, където Симеон Райков не успя да играе по най-добрия начин с нея, но тя се озова в Брус Инканго, който можеше да отбележи, но прати кълбото право в ръцете на Божидар Митрев. В 43-ата минута Симеон Райков отправи страхотен изстрел отдалеч, но вратарят на домакините отново бе на мястото си и изби в корнер. В продължението на първата част Димитър Илиев стреля неточно с глава.

В началните 15-ина минути от началото на второто полувреме нямаше нищо по-интересно пред една от двете врати. В 63-ата минута Георги Божилов стреля неточно от воле, а малко след това Локомотив пропиля страхотна възможност. Маркиньос центрира от свободен удар в наказателното поле, където Димитър Илиев засече с глава от няколко метра, но кълбото премина покрай десния страничен стълб.

Последва и изстрел на Симеон Райков, след който кълбото прелетя покрай лявата греда. В 82-ата минута гостите имаха отличен шанс да отбележат, след като Брус Инканго стреля от воле, но кълбото не попадна в рамките на вратата и излезе в аут.

Локомотив можеше да се добере до попадение в 86-ата минута – Даниел Пеев засече кълбото с глава след центриране в наказателното поле, но топката прелетя покрай дясната греда. Малко преди края на редовното време Румен Трифонов се отчете с неточен изстрел към Георги Китанов. До края на двубоя нямаше чисти ситуации за отбелязване на гол пред двамата вратари и така мачът завърши при резултат 0:0.

След това равенство Локомотив (София) остава на 12-ата позиция, като вече е с актив от 24 точки. Черно море е с 25 на 11-ата позиция.

13 Ботев Вр 24 5 6 13 14 : 39 -25 21
14 Миньор Пк 25 5 5 15 19 : 40 -21 20

Георги Иванов

90+4′ Край на мача Край на мача! Локомотив (София) и Черно море не си вкараха голове и завършиха наравно 0:0.
90+4′ Жълт картон Жълт картон за Георги Китанов.
90+2′ Смяна за състезател влизащ в игра Слави Сталев влиза на терена.
90+2′ Смяна за състезател излизащ от игра Последна смяна за гостите. Симеон Райков напуска.
90′ Четири минути добавено време на двубоя.
88′ Удар Неточен изстрел на Румен Трифонов от далечна дистанция.
87′ Смяна за състезател влизащ в игра Живко Атанасов влиза в игра.
87′ Смяна за състезател излизащ от игра Втора смяна за Черно море. Брус Инканго напуска.
86′ Bнимание Пропуск за Локомотив! Даниел Пеев засече кълбото с глава след центриране в наказателното поле, но топката прелетя покрай дясната греда.
83′ Играта е временно спряна, за да бъде оказана медицинска помощ на Мирослав Манолов.
82′ Bнимание Пропуск за Черно море! Брус Инканго стреля от воле, но не успя да насочи кълбото в очертанията на вратата и то излезе в аут.
81′ Играта е временно спряна, за да бъде оказана медицинска помощ на Том.
78′ Смяна за състезател влизащ в игра Антонио Павлов влиза на терена.
78′ Смяна за състезател излизащ от игра Последна смяна за домакините. Крум Бибишков излиза от игра.
75′ Удар Марчо Дафчев изпълни пряк свободен удар, топката срещна стената и излезе в корнер.
71′ Смяна за състезател влизащ в игра Искрен Писаров се появява на терена.
71′ Смяна за състезател излизащ от игра Бранимир Костадинов излиза за Локомотив.
70′ Удар Симеон Райков стреля силно по земята, но топката премина вляво от вратата на Божидар Митрев.
66′ Смяна за състезател влизащ в игра Мирослав Манолов влиза в игра.
66′ Смяна за състезател излизащ от игра Смяна и за Черно море. Кристиан Идалго излиза.
65′ Смяна за състезател влизащ в игра Марчо Дафчев се появява на терена.
65′ Смяна за състезател излизащ от игра Първа смяна за Локомотив. Маркиньос напуска.
65′ Bнимание Невероятен пропуск за Локомотив! Маркиньос центрира от свободен удар в наказателното поле, където Димитър Илиев засече с глава от няколко метра, но кълбото премина покрай десния страничен стълб.
63′ Удар Удар от воле на Георги Божилов, кълбото не попада в рамките на вратата.
60′ Изтече час игра от началото на двубоя. Двата отбора все още играят при резултат 0:0, като от началото на второто полувреме няма нищо по-интересно пред двамата вратари.
53′ Няма чисти ситуации за отбелязване на гол в началните минути на второто полувреме, резултатът продължава да бъде 0:0.
46′ Начало на второто полувреме. Няма промени в двата състава на почивката на мача.
45+2′ Край на първата част! След 45 минути игра Локомотив (София) и Черно море се оттеглят на почивка при нулево равенство.
45+2′ Удар Димитър Илиев засече с глава след центриране от корнер, но не успя да насочи кълбото в очертанията на вратата и топката излезе в аут.
45′ Две минути добавено време на първата част.
43′ Удар Страхотен удар на Симеон Райков от далечна дистанция, Божидар Митрев отново бе на мястото си и изби кълбото в корнер.
39′ Засада Бранимир Костадинов стреля много хубаво към Георги Китанов, който спаси. Има обаче отсъдена засада.
37′ Bнимание Пропуск за Черно море! Топката бе центрирана в наказателното поле, където Симеон Райков не успя да играе по най-добрия начин с нея, но тя се озова в Брус Инканго, който можеше да отбележи, но прати кълбото право в ръцете на Божидар Митрев.
33′ Жълт картон Втори жълт картон за играч на Черно море. Получава го Росен Колев.
28′ Bнимание Пропуск за Локомотив! Топката бе центрирана в наказателното поле, където Крум Бибишков от няколко метра засече с глава, но кълбото премина покрай дясната греда и излезе в аут.
27′ Жълт картон Първи жълт картон в мача. Получава го Себастиан Комел, след като фаулира Бранимир Костадинов.
26′ Удар Опасен удар на Кристиан Идалго, кълбото премина над напречната греда.
21′ Удар Добра възможност за Локомотив. Даниел Пеев подаде по земята към Маркиньос, който бе на добра позиция и стреля с десния крак, но кълбото премина покрай лявата греда.
15′ Изтече четвърт час от началото на двубоя. Двата отбора продължават да играят при резултат 0:0.
7′ Bнимание Пропуск за Черно море! Симеон Райков се намираше на чиста позиция и получи кълбото, след което нанесе силен удар към Божидар Митрев, а топката срещна левия страничен стълб.
4′ Удар Първа много добра възможност и за Локомотив. Крум Бибишков отне кълбото и стреля опасно към Георги Китанов, който успя да отрази изстрела на нападателя.
2′ Удар Първа по-интересна ситуация в мача. Георги Илиев стреля великолепно от далечна дистанция, но Божидар Митрев внимаваше и с отлична намеса изби в корнер.
1′ Начало на мача Начало на мача!