Черноморец (Балчик) направи великденски подарък на Добруджа

Добруджа направи грешна стъпка в борбата за първото място в Североизточната „В” група, след като завърши 2:2 при гостуването си на Белица в мач от 25-тия кръг на шампионата.
За голям късмет на добруджанци, обаче по същото време Черноморец (Балчик) победи с 2:1 Дунав. При това развитие на нещата в групата, „жълто-зелените” остават на точка зад Дунав (при мач по-малко) и са им нужни победи в двете оставащи до края на шампионата срещи – гостуване на Преслав и домакинство на Септември (Тервел), за да се класират за професионалния футбол.
Иначе днешната среща за Добруджа бе изключително драматична. На почивката добричлии имаха комфортна преднина от два гола, дело на Младен Стоев и Ивайло Димитров. През втората част обаче домакините от Белица изравниха, като второто попадение падна в последната минута от дузпа.