Миньор изпадна след загуба от Монтана на “Огоста”

Отборът на Миньор официално се превърна в третият изпадащ след поражение с 0:2 от Монтана като гост. Преди перничани днешният им съперник се бе простил с участието си в „А” група, докато Етър абдикира и няма да довърши първенството. Днес пред 400 зрители на стадион „Огоста” тимът на Георги Станков постигна първа победа от 6 октомври 2012 г. насам след голове на Венцеслав Иванов и Владимир Мичев.  novsport.com

16.Владимир Мичев Гол
7. Йордан Тодоров Контузия или получаване на медицинска помощ Смяна за състезател излизащ от игра
Николай Тодоров

90+3′ Край на мача КРАЙ НА МАЧА!!! Миньор официално изпадна, докато Монтана постигна първа победа от октомври 2012 г. насам!
90′ Bнимание Златинов стреля много опасно, Банков изби в корнер
81′ Смяна за състезател излизащ от игра Окечукво излиза
81′ Смяна за състезател влизащ в игра Софрониев влиза
81′ Смяна за състезател излизащ от игра Хикмет излиза
81′ Смяна за състезател влизащ в игра Димитров влиза за Миньор
79′ Жълт картон Окечукво получава жълт картон за симулация за дузпа
78′ Смяна за състезател влизащ в игра Брахими влиза
78′ Смяна за състезател излизащ от игра Венци Иванов излиза
76′ Смяна за състезател влизащ в игра Йордан Йорданов влиза
76′ Смяна за състезател излизащ от игра Нджой излиза
71′ Жълт картон Даниел Младенов получава жълт картон за разкарване на топката
67′ Жълт картон Пашов получава жълт картон
67′ Греда Златинов шутира от свободен удар право в напречната греда
63′ Удар Пашов центрира, Влади Златинов стреля с глава в аут
57′ Bнимание Петър Петров бе изведен сам срещу вратаря, тръгна да лъже, направи го, след това обаче тръгна да лъже и друг футболист на Монтана и топката му бе отнета
54′ Гол ГОЛ ЗА МОНТАНА – 2:0!!! Младенов догони една топка отдясно. Центрира от ъгловото флагче в наказателното поле, където непокритият Мичев покачи аванса на домакините
46′ Начало на мача НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!
45+3′ Край на мача КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!
45′ 3 минути добавено време
43′ Смяна за състезател влизащ в игра Славчо Шоколаров влиза в игра
43′ Смяна за състезател излизащ от игра Йордан Тодоров няма да може да продължи и е заменен
43′ Контузия или получаване на медицинска помощ Даниел Младенов също се нуждае от лекарска помощ след сблъсък с Олегов. Съдията не разрешава на мед. екип да влезе и Младенов се изправя
42′ Жълт картон Жълт картон за Александров
42′ Контузия или получаване на медицинска помощ Йордан Тодоров се нуждае от медицинска помощ и играта временно е спряна
39′ Bнимание Внимание: Александров шутира силно от границата на пеналта, Хр. Иванов се разтегна и изби в корнер. При падането обаче се удари в гредата и получи лекарска помощ
30′ Ковачев чисти в корнер пред погледа на устремилия се Окечукво
30′ Засада Златинов и Венци Иванов отново комбинират, но страничният съдия Бозев маркира засада
29′ Шут на Хикмет е блокиран
25′ Играта временно е спряна, за да могат играчите на двата отбора да пият вода в горещото време
24′ Bнимание Александров бе изведен на добра позиция в наказателното поле от Хикмет, но ударът му бе блокиран
18′ Гол ГОЛ ЗА МОНТАНА!!! Златинов направи двойно с Венци Иванов, който от ъгъла на наказателното поле шутира, топката рикошира в гредата и влетя в мрежата
10′ На стадион “Огоста” е много топло, но двата отбора се стремят да играят футбол
9′ Bнимание Златинов беше изведен в наказателното поле, стреля силно, Банков изби в корнер
5′ Bнимание След корнер Павлов насочи топката към собствената си врата, но там Банков се намеси и спаси
1′ Начало на мача НАЧАЛО НА МАЧА!