Добруджа загуби злощастно от Спартак във Варна – 0:1

Добруджа допусна злощастна загуба от Спартак Варна в дербито от 3-ия кръг на „Б” футболната група на България с 0:1. „Жълто-зелените” трябва да съжаляват, че не си тръгнаха с трите точки, след като в 89-ата минута Ивайло Димитров нацели гредата, а в добавката ударът на Иван Цачев бе избит от голлинията от бранител на Спартак.
В 91-ата минута спартаклии се възползваха от своя шанс и Георги Коруджиев от пряк свободен удар донесе победата на домакините.
Мачът, който бе дебютен на треньорското поприще за новия наставник на „жълто-зелените” Светослав Тодоров, не предложи кой знае какви футболни достойнства, като Добруджа бе по-активният отбор през по-голямата част от двубоя.
В следващия кръг, събота, 24 август Добруджа е домакин на Монтана.
Добруджа игра в състав: Александър Конов, Детелин Димитров, Николай Христозов, Костадин Гаджалов, Иван Иванов, Емил Колев (70′ Симеон Симеонов), Станимир Андонов (62′ Ивайло Димитров), Кристиян Малинов, Кристиян Петков, Иван Цачев, Тодор Чаворски (63′ Васил Тачев)