Лидерът ЦСКА яде здрав пердах от третодивизионен тим

“Армейците” паднаха с 0:3 от Спартак (Плевен), Станислав Краев с хеттрик

Заемащият 2-ото място в Северозападната “В” група Спартак (Плевен) направи за смях лидера в “А” група ЦСКА и изненадващо победи с класическото 3:0 в контролата, играна в комплекс “Царско село”,БЛИЦ

Головете паднаха след безумни грешки на “червената” защита и вратарят Здравко Чавдаров, а треньорът Стойчо Младенов даде шанс за изява на дошлите на проби Джо Дикинс и Раул Мартинс, като и двамата изкараха по 45 минути на терена. Титуляри за “армейците” започнаха уличените в употреба на допинг Румен Трифонов и Тодор Янчев, както и останалият без картотека Абел Анисе и наказаният за 7 мача Нджонго Присо.

В първите минути на срещата и двата отбора не създадоха добри голови положения. В 25-ата минута вратарят на ЦСКА Благой Макенджиев бе изгонен с директен червен картон, след като фаулира откъсващия се срещу него Русев. На негово място се появи Здравко Чавдаров.

В 43-ата минута ЦСКА изпусна най-чистото си положение за гол, след като Анисе Абел не успя да вкара в почти опразнената мрежа.

Веднага след подновяването на играта Краев вкара с диагонален удар, след като бе оставен сам срещу вратаря Чавдаров след грешка в отбраната на ЦСКА. Само 5 минути по-късно гостите реализираха и втори гол, след като пак Краев с глава прехвърли Чавдаров за 0:2. Вратарят Чавдаров имаше сериозна вина за попадението, след като тръгна да излиза, но бе надскочен от нападателя.
В последната минута на контролата Станислав Краев реализира третия си гол в мача и направи пълно унижението за ЦСКА. Раул Мартинс направи груба грешка на аут линията, топката му бе отнета от Симеон Рудашки, който центрира, а Краев засече за 3:0.

ЦСКА – СПАРТАК (ПЛЕВЕН) 0:3
0:1 Станислав Краев (48), 0:2 Станислав Краев (53), 0:3 СтаниславКраев (90)