Бразилия загря за Мондиала с разгром над Панама

Brazil Soccer Confed Cup Brazil Japan

Следващата контрола на бразилците е насрочена за 6 юни, а за съперник беше избран националният тим на Сърбия,фото:БТА

Неймар откри резултата в 26-та минута на срещата, след като стреля над стената от пряксвободен удар. Неговият съотборник в Барселона – Даниел Алвеш, покачи на 2:0 само само пет минути преди края на полувремето, когато получи топката в наказателното поле на панамците и хладнокръвно я изпрати в далечния ъгъл със силен удар. Неймар подаде с пета на Хълк за третия гол във вратата на гостите, а след това асистира на Вилян за 4:0. Двете попадения паднаха през втората част. Бразилия е в група “А” на световното първенство, където са още отборите на Хърватия, Мексико и Камерун.sport.bnt.bg