Англия и Италия се издъниха в контроли преди Мондиала

Raheem Sterling

Англия завърши наравно 2:2 в приятелски мач с Еквадор малко повече от седмица преди старта на Мондиал 2014 в Бразилия,фото:БТА

Енер Валенсия откри резултата в осмата минута с удар с глава. Уейн Рууни изравни с удар отблизо след разбъркване в наказателното поле в 29-ата минута. Рики Ламбърт изведе англичаните напред в резултата с красив диагонален удар в самото начало на второто полувреме. Резервата Майкъл Аройо и фиксира крайното 2:2 точно 20 минути преди края с шут извън наказателното поле. В 79-ата минута Рахим Стърлинг от Англия и Антонио Валенсия от Еквадор бяха изгонени заради спречкване помежду им. На 7 юни Англия ще играе контрола с Хондурас, докато Еквадор няма повече проверки преди старта на световното първенство.sport.bnt.bg

Англичаните са в група с Италия, Уругвай и Коста Рика, докато еквадорският тим ще играе с Швейцария, Франция и Хондурас в груповата фаза на Мондиал 2014.