Монтана засили Видима-Раковски към “Б” група

Два гола с глава донесоха победата на гостите с 2:1

Монтана победи с 2:1 като гост Видима-Раковски и запрати домакините си към втория ни ешалон. Мирослав Антонов откри за гостите в 26-ата минута с глава, след центриране. Веднага след началото на втората част домакините изравниха чрез Руслан Иванов, който простреля вратаря с удар по земята от точката на дузпата. Мартин Сечков донесе трите точки за Монтана с гол в 68-ата минута,БЛИЦ

Двубоя не предложи много добър футбол и положения пред вратите. Като цяло в мача имаше 5 добри положения, при които паднаха 3 гола. Все пак победата на гостите бе заслужена. Те владееха повече топката, опитваха по-разнообразни атаки и се поздравиха с три точки, които им гарантираха участие в “А” група и през следващия сезон.

Положението на Видима става все по тежко. Отборът се намира на 14-а позиция с 5 точки под линията на изпадащите, а до края има 5 кръга.

Срещата по минути!
13- Тафраджийски пада в наказателното поле с претенции за дузпа, но арбитърът преценява, че няма такава
15- Слаб удар по трева на Дреновички от 20-тина метра покрай вратата
32- Ангел Русев получи на границата на пеналта на Монтана и стреля много добре по земя, но Яначков с мъка изби
47- Миро Антонов получи в наказателното поле на Видима и стреля, но топката бе блокирана от тялото на противников защитник
48- Извеждащ пас към Ангел Русев, той обаче си поведе дълга топката
68 – topka.jpg ГООЛ за Монтана!!! Гостите отново повеждат. Мартин Сечков бе оставен на далечната греда непокрит и бележи от няколко метра с глава
74- Миро Антонов бе близо до гол от воле, но стражът Василев изби в корнер
90- Тафраджийски получи сам в наказателното поле на гостите, но закъсня с удара и бе блокиран от Яначков

Видима – Монтана 1:2

0:1 Мирослав Антонов (26), 1:1 Руслан Иванов (50), 1:2 Мартин Сечков (68)

ВИДИМА-РАКОВСКИ:
16. Василев, 4. Дреновички (64 – 21. Наков), 5. Стойчев (к), 7. Кожухаров, 8. Р.Иванов, 9. Тафраджийски, 14. Стойков, 15. Русев, 23. Кожухаров (38 – 10. Хикмет), 25. Панов, 35. Минков (73 – 3. Ашимов)
Резерви: 69. Митев, 3. Ашимов, 13. Г.Иванов, 10. Хикмет, 20. Чипев, 21. Наков, 24. Тонев

МОНТАНА: 23. Яначков, 2. Мечечиев, 4. Сечков, 6. Трифонов, 8. Д.В.Илиев (к), 9. Едуардо, 14. Личков, 17. Д.К.Илиев (78 – 3. Копаранов), 18. Дениран (46 – 5. Борисов), 19. Антонов, 20. Вълчанов (60 – 7. Тодоров)
Резерви: 1. Аршинков, 3. Копаранов, 5. Борисов, 7. Тодоров, 10. Воденичаров, 13. Борис, 15. Аврамов