Добруджа с първа загуба за сезона

765Добруджа записа първа загуба от началото на сезона. „Жълто-зелените” отстъпиха с 0:1 при гостуването си на Монтана в мач от четвъртия кръг на Б група. Победният гол за домакините вкара Мирослав Антонов в 59-ата минута. При изпълнение на фаул, Здравко Лазаров отклони топката към Антонов, който се разписа от няколко метра. Най-сериозната ситуация за гол в полза на Добруджа бе в края на първата част, когато удар на Ивайло Димитров бе отразен от вратаря Христо Иванов.
По традиция и в този мач добруджанци бяха подкрепяни от агитка.
След този кръг Добруджа дели петата позиция с още три отбора, които имат по 7 точки. В следващия кръг възпитаниците на Светослав Тодоров приемат тима на Бургас.
Добруджа игра в състав: Радомиров, Христозов, Колев, Андонов, Симеонов (88 Гаджалов), Станоев, Сп. Георгиев, Ив. Лазаров (67-Мустафа), Цачев, Димитров, Илиев (56-Василев)