„Левски“ бие, Пламен Илиев и Миро Иванов се завърнаха

821

„Левски“ победи „Ботев“ (Враца) с 2:0 в контролна среща, която беше завръщане на терена след лечение за контузия за вратаря на „сините“ Пламен Илиев. Срещата, която се проведе на един от помощните терени на стадион „Георги Аспарухов“, беше изгледана от вече бившия нападател на столичани Валери Божинов, който подписа с италианския Тернана.
Испанецът Мигел Бедоя откри резултата още във втората минута след пас на Мики Орачев. В 16-ата минута Валери Домовчийски беше точен с глава след центриране на Наджиб Амари, който се намира на проби на „Герена“. Само той от каращите тестове започна като титуляр.блиц
Иво Малинов, Жужу и Алексис Аларт бяха сред резервите, като последните двама играха през цялото второ полувреме. Малинов не се появи на терена, но в 68-ата минута след възстановяване от операция в игра за „Левски“ се появи Мирослав Иванов.
„Левски“ (първо полувреме): Пламен Илиев, Аймен Белаид, Борислав Стойчев, Мики Орачев, Георги Сърмов, Мигел Бедоя, Луис Педро, Пламен Крумов, Валери Домовчийски, Наджиб Амари, Роман Прохазка
„Левски“ (второ полувреме): Пламен Илиев, Аймен Белаид (68-Мирослав Иванов), Антонио Аниете, Галин Ташев, Пламен Димов, Жужу, Стефан Велев (68-Любомир Илиев), Антон Огнянов, Владислав Мисяк, Алексис Алар, Божидар Краев