Добруджа не се даде на Черно море

1297Добруджа завърши 1:1 с елитния Черно море в контрола, играна във Варна.През първата част „моряците” имаха няколко положения за гол, но вратарят Павел Петков се справи с ударите на Златинов и Райков. В края на първата част, Котев също пробва да преодолее Петков, но и този път стражът на Добруджа отново бе безпогрешен. Все пак в 43-ата минута, Петър Златинов вкара красив гол от фаул от малък ъгъл. Веднага след подновяването на играта през второто полувреме, Добруджа стигна до изравнителен гол. Игралият в школата на Черно море Атанас Илиев бе изведен сам срещу вратаря Чанович и успя да го преодолее. Няколко минути по-късно, отново Илиев имаше възможност да изведе Добруджа напред, но не успя  да прехвърли стража на „моряците”. Александър Димитров с удар отдалеч, също опита да затрудни Чанович, но вратарят на Черно море спаси. В заключителните минути на мача Черно море заигра с трима централни нападатели, но и те се оказаха недостатъчни, за да вкарат втори гол..