Виляреал с четвърти мач без загуба

“Жълтата подводница” с домакинско 1:1 срещу Осасуна

Виляреал записа четвърти пореден мач без загуба, но стигна само до домакинско равенство 1:1 с Осасуна в мач от 36 кръг на Примера дивисион. Ремито остави тима от Памплома в битката за местата в евротурнирите,БЛИЦ
“Жълтата подводница” изглежда беше на път да вземе аванс от шест точки пред зоната на изпадащите, след като Бруно Сориано откри резултата в 44-ата минута. Домакините обаче не успяха да реализират останалите си положения и бяха наказани с гол на Раул Гарсия 18 минути преди края.
Равенството изравни Осасуна с Атлетико (Мадрид) на седмото място с 48 точки, докато Виляреал остана в последната четворка на класирането, като е само на 4 точки над зоната на изпадащите.

ИСПАНИЯ
ПРИМЕРА ДИВИСИОН, 36 КРЪГ
28.04.12
19:00 ч.
Хетафе – Майорка 1:3
0:1 Виктор Касадесус (30), 0:2 Алфаро (68), 0:3 Томер Хемед (78), 1:3 Алексис (90+2)
28.04.12
19:00 ч.
Леванте – Гранада 3:1
1:0 Аруна Коне (46), 1:1 Одио Игало (67), 2:1 Шави Торес (73), 3:1 Валдо (84)
28.04.12
19:00 ч.
Еспаньол – Спортинг (Хихон) 0:3
0:1 Адриан Колунга (48), 0:2 Оскар Трехо (70), 0:3 Мате Билич (80)
28.04.12
19:00 ч.
Реал Сосиедад – Расинг (Сантандер) 3:0
1:0 Антоан Гризман (47), 2:0 Антоан Гризман (70), 3:0 Агирече (83)
28.04.12
23:00 ч.
Виляреал – Осасуна 1:1
1:0 Бруно Сориано (44), 1:1 Раул Гарсия (72)
Сарагоса – Атлетик (Билбао)
Баланс: 113 мача, 31 победи за Сарагоса, 30 равенства, 52 победи за Атлетик (Билбао)
Бетис – Атлетико (Мадрид) (Филм +)
Баланс: 87 мача, 26 победи за Бетис, 20 равенства, 41 победи за Атлетико (Мадрид)