Съдбата на шампионската титла ще се реши в Добрич, Марек изравни серията 2:2 победи

1690Съдбата на шампионската титла ще се реши във вторник, 14 април, в зала “Добротица”. Преди минути Марек изравни серията до 2:2 победи, след победа с 3:2 (23:25, 29:27; 17:25; 25:19; 15:10) гейма в четвъртия мач.
Двубоят днес в Арена Сливница бе много интригуващ, момчетата на Мирослав Живков на два пъти повеждаха в резултата в геймовете, но не успяха да стигнат до победата. За първи път във финалната серия волейболисите на Добруджа 07 имаха възможност да видят шампионската купа, която бе изнесена след третия гейм при резултат 2:1 за добричлии, но Марек не даде възможност на своите съперници да я вдигнат още тази вечер.
Най-резултатен за Добруджа 07 днес бе Димитър Маринков с 18 точки, Коце Стойков завърши с 17, а Симеон Александров има актив от 13.
Така всичко в серията ще се реши в Добрич във вторник, 14 април, от 17:30 часа. Едва ли някой се съмнява, че зала “Добротица” ще бъде изпълнена до краен предел. Надеждите на всички любители на волейбола са, че с помощта на фантастичната публика, волейболистите на Миро Живков ще спечелят последния и най-решителен мач в първенството, с което ще доставят радост на хиляди добруджанци