Добруджа взе точка при гостуването на Локо (ГО), Ничев с първи гол

1765Добруджа спечели точка на негостоприемния стадион Локомотив в Горна Оряховица, завършвайки 1:1.
„Жълто-зелените” изиграха отличен мач срещу един от кандидатите за „А” група и в четвърти пореден мач записват точков актив.
Попадението за Добруджа бе дело на Костадин Ничев в 58-ата минута. Домакините откриха резултата в средата на първото полувреме чрез Мирослав Иванов.
След 24 изиграни мача Добруджа има актив от 35 точки и заема осмо място в класирането.
В следващия кръг, в неделя, 26 април от 17.00 часа „жълто-зелените” приемат друг от борещите се за промоция в елита – Пирин /Благоевград/.
Съставът на Добруджа: Павел Петков, Кристиян Димитров – кап, Даниел Граматиков, Симеон Иванов, Младен Димитров, Георги Пейчев (Даниел Генов), Николай Петров (Валентин Веселинов), Костадин Ничев, Петър Казаков, Радой Божилов, Атанас Илиев (Александър Димитров)