Добруджа взе точка от Созопол и завърши на пето място в “Б” група

2015Добруджа спечели точка при гостуването си на Созопол в мач от последния кръг на шампионата в “Б” футболната група, завърщвайки 0:0. Така „жълт-зелените” приключват сезона на пето място в крайното класиране. Домакините имаха повече положения за гол, но не съумяха да ги реализират. В 14-та минута Хашев стреля с глава, но топката мина над напречната греда. В 31-та минута стражът на добруджанци Димитър Илиев отрази удар на Стефанов от пряк свободен удар. В 60-та минута след пас на бившия футболист на Добруджа Васил Тачев, Митев стреля от близо над вратата. Няколко минути по-късно Наско Илиев имаше шанс да се разпише, но Теменлиев спаси удара му. В 80-та минута домакините бяха близо до гола, но удар на Баев излезе в аут. Така Добруджа завърши сезона с 46 точки, колкото и Созопол, но с по-добри показатели.