Монтана и Локо (Сф) си поделиха точките

Кондев и Антонов точни при равенството 1:1

Монтана и Локомотив (София) завършиха наравно 1:1 в предпоследен двубой от 28 кръг на “А” група. Гостите откриха резултата в 26-ата минута, когато Кондев се възползва от чудесно подаване и сам срещу вратаря не сгреши. Миро Антонов в 54-ата минута донесе равенството на домакините.БЛИЦ

Монтана е на 10 място с 30 точки, а “железничарите” все още са застрашени от изпадане. Локомотив е на 13-о място с 20 точки, с 6 повече от Видима-Раковски, но севлиевци са с мач по-малко.
Срещата по минути!
1- Начало на мача
9- Едуардо е изведен в наказателното поле, но шутът му е блокиран от футболист на гостите.
26- ГООЛ за Локомотив!! Кондев, останал сам срещи вратаря Яначков, не срещна трудности да се разпише
32- Пеев опитва да прехвърли стража на домакините, но топката прехвърля и вратата.
39- Кондев е изведен сам срещу Яначков, но не успява да го преодолее.
45- Край на първото полувреме
46- Две смени на полувремето в състава на домакините – Воденичаров и Мичев са заменени от Илиев и Аврамов
46- Начало на второто полувреме
52- ГООЛ за Монтана!  Мирослав Антонов се възползва от чудесен пас на Гаджев и вкара покрай вратаря за равенството
69- Петков заменя Борносузов в състава на гостите
77- Дениран центрира добре отляво, а при опита си да изчисти Бранеков нацели напречната греда на собствената си врата
89- Илиян Петков заменя Велев, а Атанасов влиза на мястото на Кондев
90- Край на мача

Монтана – Локомотив (Сф) 1:1
0:1 Борис Кондев (26), 1:1 Мирослав Антонов (52)

МОНТАНА: 23. Яначков, 2. Мечечиев, 4. Сечков, 6. Трифонов, 8. Д.Илиев, 9. Едуардо, 10. Воденичаров (46- 15. Г.Аврамов), 16. Мичев (46- 17. Д.К.Илиев), 18. Дениран, 19. Антонов, 21. Гаджев (к)
Резерви: 1. Аршинков, 7. Тодоров, 11. Дюлгеров, 20. Вълчанов, 22. Кондев, 17. Д.К.Илиев, 15. Г.Аврамов
Старши треньор: Атанас Атанасов

ЛОКО (Сф): 84. Галев, 16. Димитров, 3. Върбанов, 11. Добрев (к), 6. Бранеков, 32. Петров, 88. Борносузов(69- 13. Петков), 7. Велев(89- 22. Петков), 8. Манолов, 77. Пеев, 29. Кондев(89- 79. Атанасов)
Резерви: 33. Михайлов, 20. Богданович, 9. Павлов, 17. Манчев, 79. Атанасов, 13. Петков, 22. Петков
Старши треньор: Антон Велков