Инфарктна загуба на Добруджа в добавеното време

2979Добруджа загуби в последната минута гостуването си на Нефтохимик с 1:2. „Жълто-зелените” трябва да съжаляват за изпуснатия шанс, след като водиха в резултата до 82-та минута. Костадин Ничев бе дал преднина след центриране от корнер в 36 минута. Десетина минути преди края на мача Борислав Борисов от домакините изравни резултата за 1:1. В 94-та минута домакините стигнаха до победата, след като получиха право да изпълнят дузпа. Преди нея реферът показа два червени картона на добрички футболисти – на вратаря Димитър Илиев и Емил Копаранов.
Добруджа започна в състав: Димитър Илиев, Галин Димов, Даниел Генов, Даниел Граматиков, Емил Копаранов, Костадин Ничев, Кристиян Димитров, Петко Цанков, Петър Казаков, Симеон Иванов, Тодор Георгиев. Треньор Радостин Димов.