Добруджа пропусна да победи Лудогорец II

3300Добруджа завърши 2:2 с втория отбор на Лудогорец в последната си контролна среща от зимната подготовка. Мачът се игра на терена с изкуствена тревна настилка, за да бъде съхранен този на стадион „Дружба“ за мача идната седмица срещу Созопол. Резултатът откри Кристиян Петков в 15-та минута с красив фалцов удар. Разградчани изравниха в 23-та минута чрез дузпа, отсъдена за нарушение на вратаря Николай банков срещу футболист на гостите. Точен от бялата точка беше Янаки Смирнов. Три минути по-късно добруджанци отново поведоха след като Владимир Айтов се разписа с удар от границата на пеналта. Равенството бе възстановено в 53-та минута. При бърза атака на гостите Смирнов се разписа на празна врата и оформи крайното 2:2.
Добруджа започна в състав: Николай Банков, Кристиян Димитров, Костадин Ничев, Даниел Граматиков, Тодор Колев, Владимир Айтов, Християн Казаков, Владислав Узунов, Николай Минков, Кристиян Петков, Георги Станчев