Монтана открадна точка във Варна

3501

Черно море и Монтана завършиха при 1:1 в среща от 24-ия кръг на “А” група.

Гостите от Монтана имаха по-голяма нужда от точките от двубоя и първи стигнаха до гол. Иван Коконов се разписа в 17-ата минута, но попадението му бе отменено заради засада.БЛИЦ.СПОРТ

Въпреки това монтанчани отново шокираха феновете на “Тича”, повеждайки в резултата. Асен Георгиев се разписа в 50-ата минута, след като засече с глава центриране от корнер на Иван Стоянов. Само 4 минути по-късно Стенио изравни с глава от подобно положение.

До края на мача Йосков и Венков бяха близо до втори гол за Черно море, а Георги Илиев пропусна дузпа в 80-ата минута, но резултатът остана непроменен (1:1).

Най-интересното във Варна се случи минути преди края на мача, когато треньорът на гостите Емил Велев нахлу на терена и започна да спори със съдията, за което получи червен картон. При напускане на терена Кокала бе ударен от бутилка, хвърлена от трибуните.