Монтана измъкна точка от Славия в последната минута

Мирослав Антонов и Влади Романов отбелязаха головете за равенството 1:1

Славия и Монтана завършиха наравно 1:1 от предпоследния 29 кръг на “А” група. Двубоят се игра на стадион „Славия” в Овча купел. За домакините точен бе Владислав Романов в 36-ата минута, а в продължението на мача Мирослав Антонов вкара изравнителното попадение,БЛИЦ

В началните минути нямаше много интересни моменти пред двамата вратари. Славия се отчете с пропуск на Пашов, а за гостите Ничев неуспешно се опита да прехвърли Стефано Кунчев.

В 37-ата минута Златинов намери Романов, който с хубаво изпълнение откри резултата в полза на своя тим. До почивката нови голове не паднаха, а малко преди края на първата част гостите имаха претенции за дузпа, но главният съдия не отсъди такава.

В 66-ата минута гостите отново претендираха за дузпа, след като Аврамов се строполи в наказателното поле на „белите”, но главният съдия отново реши, че няма нарушение.

В даденото от рефера добавено време Мирослав Антонов изравни резултата и донесе точката на Монтана -1:1.

След равенството Славия е на 7-о място с актив от 51 точки, а Монтана е 11-и с 31.