Десет “моряци” измъкнаха точка от Локо (Пловдив)

3579

Черно море успя да измъкне равенство от Локомотив (Пловдив) у дома – 1:1. “Моряците” играха 80 минути с човек по-малко и изоставаха в резултата още в 10-ата минута.
Срещата на “Тича” предложи емоции на зрителите и атрактивен футбол с положения и пред двете врати.БЛИЦ.СПОРТ

Най-интересната ситуация бе още в 10-ата минута, когато Крум Стоянов бе изведен сам срещу вратаря Китанов, а Симеон Райков го фаулира отзад. Крилото на Черно море получи червен картон, а съдията Таско Тасков посочи бялата точка. Капитанът на Локомотив Мартин Камбуров бе безкомпромисен и откри резултата.

Малко по-късно “моряците” също имаха претенции за дузпа, но те не бяха уважени.

В 55-ата минута Черно море стигна до изравняването. Даниел Георгиев центрира, а Матиа Курьор изпревари във въздуха Ел Харуби и с глава реализира.

До края на срещата тимът на Илиан Илиев бе по-активен, но така и не стигна до победно попадение. Веднъж Пламен Николов изби топката от голлинията, а в друг случай Мартин Камбуров не успя да уцели вратата от близко разстояние.

Двата отбора запазиха позициите си в класирането. Черно море е на шесто място с 28 точки, а “смърфовете” са веднага след съперника си с 25 точки

Черно море – Локомотив (Пловдив) 1:1
0:1 Мартин Камбуров (10-дузпа), 1:1 Матиа Курьор (55)

Срещата по минути:
9- Дузпа за Локомотив! Крум Стоянов бе изведен сам срещу вратаря на Черно море, а Симеон Райков го повали и съдията посочи бялата точка!
9-Червен картон Червен картон за Симеон Райков!
10-topka.jpg ГОЛ ЗА ЛОКО! Мартин Камбуров реализира от дузпата с точен удар по земя. Вратарят Китанов хвана ъгъла, но не успя да отрази удара на капитана на “смърфовете”!
26- Черно море претендира за дузпа! Бакари падна в наказателното поле при намеса на Тунчев, но съдията Тасков не посочи бялата точка
42- Стенио стреля много силно и точно, но Ясин Ел-Харуби се намеси акробатично и с една ръка изби
45- Край на първото полувреме
_______________________________________
46- Начало на второто полувреме
49- Ясин Ел-Харуби излезе, за да улови слабо върната към него топката от Котев, и хвана кълбото точно на границата. “Моряците” реагираха, че вратарят е играл с ръце извън пеналта, но претенциите им не бяха уважени от Тасков
55- topka.jpg ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Даниел Георгиев центрира, а Курьор изпревари във въздуха Ел Харуби и с глава изравни
72- Крум Стоянов пусна чудесно по голлинията към Камбуров, който бе напълно непокрит. Точно пред крака му обаче топката бе избита от Пламен Николов
84- Крум Стоянов пусна към Камбуров, който изпревари Николов в наказателното поле на Черно море, но ударът му мина над вратата
90- Край на мача
more1.jpgЧЕРНО МОРЕ: 33.Георги Китанов, 4.Михаил Венков, 55.Борислав Стойчев, 22.Пламен Николов, 3.Даниел Георгиев (88- smqna.jpg 77.Андреас Васев ), 8.Стенио, 21.Георги Илиев (83- smqna.jpg 11.Живко Петков jalt.jpg), 10.Марк Клок, 13.Симеон Райков Червен картон , 19.Матиа Курьор topka.jpg , 9.Бакари (70- smqna.jpg 28.Иван Маркович )
Резерви: 40.Александър Чанович, 15.Траян Траянов, 84.Тодор Паланков, 28.Иван Маркович, 77.Андреас Васев, 73.Владислав Романов, 11.Живко Петков
Треньор: Никола Спасов

ЛОКОМОТИВ (Пловдив): 16.Ясеин Ел Харуби jalt.jpg , 25.Крум Стоянов jalt.jpg , 3.Александър Тунчев, 6.Кирил Котев, 71.Пламен Крумов, 19.Ванчо Траянов (67- smqna.jpg 9.Дани Кики ), 20.Пауло Серджо (78- smqna.jpg 21.Бирсент Карагарен ), 22.Стефан Велев, 18.Мартин Райнов, 19.Димитър Велковскиjalt.jpg (46-smqna.jpg 22.Емил Гъргоров), 11.Мартин Камбуров topka.jpg
Резерви: 12.Александър Витанов, 55.Мартин Кавдански, 22.Емил Гъргоров, 10.Веселин Марчев, 5.Георги Вълчев, 21.Бирсент Карагарен, 9.Дани Кики
Треньор: Илиан Илиев