Добруджа 07 поведе с 1:0 след супер победа

3716Синдром „Добруджа” ще развият играчите на Монтана, след като през този сезон не успяха да ги победят до този момент. Всички срещи завършиха оспорвано след 5 геймова игра. Днес момчетата на Миро Живков отново се наложиха в тайбрека с 15:9. Срещата започна отлично за добруджанци и те спечелиха първата част с 25:22. Домакините взеха втория и третия гейм съответно с 27 : 25 и 25:18, но силите им стигнаха до тук. Добруджа спечели четвъртата част с 25:21 и след това тайбрека. Най-резултатен в този мач бе Вили Чернокожев, който отбеляза точно един гейм точки- 25, по 14 т. имат Маринков и Грозданов, 13 са записани на сметката на Марти Атанасов.
В зала Младост присъства целият щаб на националния отбор, начело с Пламен Константинов. Приблизително 50-тина фенове на Добруджа подкрепяха неуморно своите любимци.

Вижте изявленията на : Желязко Желязков от агитката на Добруджа 07,  Георги Манчев, Марти Атанасов и на ст.треньора Мирослав Живков