Миньор и Берое завършиха сезона със скучно реми

Перничани отърваха загубата с късно попадение на Михов

Миньор и Берое врътнаха 1:1 в среща от последния 30-и кръг на “А” група, която се игра на стадиона на Мира в Перник,gol.bg

Имаше спекулации, че мачът ще бъде отложен, но в крайна сметка той се игра.

Гостите от Стара Загора откриха резултата в 55-ата минута след автогол на Николай Христозов.

След центриране от корнер на Слави Жеков в наказателното поле на домакините, Енчев върна топката с глава към близката греда, а тя срещна хълбока на Христозов. Това доведе до попадение във вратата на перничани.

В 87-ата минута перничани стигнаха до равенството в срещата след попадение на Михов.

Том центрира от корнер в наказателното поле, след което младият футболист с глава засече топката и я прати във вратата на Скорчев.

В 88-ата минута Цветков от състава на домакините спря откъсващия се Андонов и получи червен картон.

До края не се стигна до повече голове и резултатът се запази.

След този двубой Берое финишира на 10-ото място с 35 точки, докато Миньор – 9-и с 36 точки.