Ботев пропусна да сътвори страхотен обрат срещу Видима Раковски

Нелеп пропуск попречи на врачани да завършат сезона с победа

Врачани направиха добър мач

Видима Раковски пропусна добра възможност да стигне до победа при гостуването си на Ботев Враца,gol.bg

Двата тима се срещнаха в среща от 30-ия последен кръг на “А” група, която се игра на стадион “Христо Ботев” във Враца.

Гостите започнаха добре двубоя и в 16-ата минута Кожухаров успя да реализира.

След сбъркана топка в средата на терена от Раденцов, Ангел Русев проби от дясно и центрира от втора греда, където непокритият му съотборник завърши атаката перфектно.

В 30-ата минута самият Русев направи резултата 0:2 след  точно реализирана дузпа.

В 47-ата минута обаче Ботев намали след попадение на Балтанов, който се възползва от свалена топка от Румен Рангелов и вкара.

Ботев стигна до изравнителен гол в 55-ата минута. Балтанов намери Владимиров в наказателното поле. Стражът на гостите тръгна да излиза, но Владимиров хладнокръвно реализира.

Няколко минути по-късно Ботев пропусна да сътвори страхотен обрат, но Рангелов направи немислим пропуск.

След този двубой Ботев финишира 12-и в класирането, докато Видима изпадна.