Костов: Преди почивката добре, след това…

3775

Наставникът на Ботев Николай Костов съжали за пропуснатата победа над Монтана (2:2) в среща от “А” група. Треньорът на “канарчетата” раздели мача на две и подчерта, че през първото полувреме тимът му е играл хубави и комбинативен футбол.БЛИЦ.СПОРТ

“Това не продължи след почивката. Тогава получихме гол от дузпа и момчетата се стъписаха, получи се напрежение. Получи се неудобен резултат за нас, но използваха момента, когато бяхме паднали. Но мога да поздравя момчетата си, че притиснаха противника, принудиха го да играе в глуха защита и вкарахме прекрасен гол чрез Тошко Неделев. Футболът е психология. Много добър футбол преди почивката, съжалявам, че не вкарахме и втори гол. Със сигурност сме огорчили привържениците, съжалявам много.

Разговаряме с всички футболисти, размишляваме ежедневно, оценяваме ги по качества и по патриотизъм към клуба. Всеки ще уведомим за резултатите от разговорите между нас и тях и ще видим”, заяви Костов.