Украйна се даде на Австрия преди Евро

Седмица преди началото на Евро 2012 националният отбор на Украйна загуби с 2:3 от тима на Австрия в контролна среща, която се игра в Инсбрук.SPORTNI.BG

Това бе последната проверка за гостите преди началото на шампионата на Стария континент..

През първите 45 минути само домакините успяха да отбележат попадение. Това стана още в 7-ата минута, когато Златко Юнузович прати коженото кълбо във вратата на противника.

Преднината на австийците се запази до почивката.

През второто полувреме, в 56-ата минута, Олех Хусиев успя да изравни – 1:1.

Веднага след това Марко Арнаутович даде нова преднина за домакините (62′) – 1:2, но само след три минути Хусиев вкара своя втори гол и отново възстанови равенството – 2:2.

В последната минута на срещата Арнаутович донесе победата на Австрия, след като записа второто си попадение в двубоя – 2:3.