Арсен Венгер: Лудогорец е опасен отбор, ще става по-силен

5268Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер похвали Лудогорец за представянето му в мача от Шампионската лига. “Топчиите” победиха на “Васил Левски” с 3:2 в двубой от груповата фаза на турнира, като победното попадение дойде в 88-ата минута.БЛИЦ.СПОРТ

“Преди мача казах, че Лудогорец е добър отбор и не бях изненадан от това, което показаха, но бях изненадан от скоростта им и доброто им начало. Много бързо успяхме да се върнем в мача и до почивката да изравним. Лудогорец е опасен отбор. Имаме двама вратари от суперкласа и това се видя и тази вечер.

Следващата крачка е да завършим на първо място в групата. Лудогорец игра добре през първото полувреме в Лондон, а днес играха на високо ниво през цялото време. Малко опит им липсва на топниво, но научиха доста неща и ще стават и по-силни”, коментира френския мениджър след двубоя.