Великов недоволен: Не можем да ритаме пред три дни

6212Треньорът на Дунав Веселин Великов коментира отпадането на русенци от Купата на България след 0:2 срещу Верея.

“Отначало влязохме много добре, първите 10 минути имахме 3 положения, но не се възползвахме. Голът падна в най-неподходящото време, както и вторият.  Момчетата се раздадоха, но се видя, че не може да играем през три дена мачове, нямаме толкова дълга резервна скамейка. Поздравявам отбора на Верея, който заслужено се класира напред.БЛИЦ.СПОРТ

Явно се събра умора във футболистите, времето беше идеално за футбол. Това което видях, че отборът отпадна физически,  особено към края на второто полувреме, заяви Великов пред Диема.

-Футболистите на Верея бяха повече мотивирани от нас. Сега искаха на всяка цена да се докажат пред техните фенове, че не са слаб отбор, и знам, че не са.

Нашата цел е да не изпаднем, шестото място е супер. Надявам се да играем все по-добре занапред. Да се надяваме, че ще затрудним Лудогорец, играхме 2 пъти в първенството и няма да ни подценят.”