Подобие на футбол на “Васил Левски” – Славия бие пред 40 души

6381

Славия победи Монтана на стадион “Васил Левски” с 1:0 в двубой от 31-и кръг на Първа лига. Срещата бе изгледана от едва 40 зрители и предложи нещо, което леко наподобяваше футбол. Единственото попадение в двубоя вкара Стефан Велев.БЛИЦ.СПОРТ

Първото полувреме отегчи малкото зрители на стадиона, като не предложи нито една ситуация пред двете врати.

През втората част Славия започна с гол от съблекалнята. Защитата на Монтана сгреши, Кръстев отне топката,нахлу в наказателното поле и пусна на Стефан Велев, който на празна врата не сгреши – 1:0.

До края на мача Славия накъсваше играта, за да не могат гостите да достигнат до изравняване. Монтана от своя страна пък дори и не направи опити за това.

В крайна сметка без нито едно голово положение през последните 40 минути, двата тима завършиха пори резултат 1:0 за “белите”.

Тимът на Владимир Иванов обаче ще трябва да се бори за оцеляването си, тъй като Верея победи Ботев и Славия няма как да заеме едно от първите две места в група “А”.

46- Начало на второто полувреме
49- ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Защитата на Монтана сгреши, Кръстев отне топката,нахлу в наказателното поле и пусна на Стефан Велев, който на празна врата не сгреши – 1:0!
90+3- Край на мача!

СЛАВИЯ: 1. Георги Петков (к), 4. Андреа Христов, 8. Божидар Васев (59-73. Иван Минчев), 10. Янис Карабельов (65-14. Ивайло Димитров), 9. Сердер Сердеров (79-7. Наско Милев), 11. Георги Пашов, 13. Стефан Велков, 17. Стефан Велев, 19. Калоян Кръстев, 27. Емил Мартинов, 66. Омар Абуд
Резерви: 32. Антониос Стергиакис, 2. Димитър Тодоров, 7. Наско Милев, 14. Ивайло Димитров, 18. Даннил Майков, 35. Георги Йомов, 73. Иван Минчев
Треньор: Владимир Иванов

Монтана: 1. Евгени Александров (46-12. Корин Миид), 24. Сантяго Вилафане, 3. Иван Михов (к), 5. Бирахим Сар, 29. Диарасоуба Бамба, 25. Костадин Дяков, 4. Антони Иванов, 11. Андреас Васев (80-7. Даниел Генов), 28. Саер Сене (52-9. Атанас Илиев), 10. Петър Атанасов, 22. Сергей Георгиев
Резерви: 12. Корин Миид, 26. Дорде Ивеля, 9. Атанас Илиев, 2. Марко Яколич, 19. Юлиян Чапаев, 7. Даниел Генов, 77. Небойша Иванчевич
Треньор: Атанас Атанасов

Съдия: Таско Тасков