Добруджа мина леко през Генерал Тошево – 4:0 (ВИДЕО)

Добруджа очаквано не срещна трудност в двубоя от предварителния кръг за Купата на аматьорската лига и постигна победа с 4:0 над Спортист в Генерал Тошево.
„Жълто-зелените“ трябваше да дочакат 35-ата минута преди да открият резултата, като точен бе Мердин Мехмедов, който се възползва от хубав пас на Станимир Андонов.
Второто попадение падна малко след подновяване на играта след почивката. Негова автор бе Кристиян Пешков в 48-ата минута. Само две минути по-късно резултатът стана 3:0 след удар от воле на Емил Илиев.
Крайният резултат оформи влезлият като резерва Васко Боев в 70-ата минута.
На трибуните на стадиона в Генерал Тошево беше областният управител Красимир Кирилов, който изгледа двубоя в компанията на домакина – кмета Валентин Димитров.
В следващия кръг от турнира Добруджа гостува на Калиакра в Каварна. Двубоят е следващата сряда, 4 октомври, от 16.00 часа.
По същото време един срещу друг ще се изправят и отборите на Лозенец /с. Лозенец, община Крушари/ и Септември /Тервел/. Победителите от двата мача ще играят финал на 11 октомври