Минута лиши Витоша от първа победа в елита (ВИДЕО)

Витоша (Бистрица) и Славия завършиха при 1:1 в среща от 23-ия кръг на Първа лига.

Даниел Пеев изведе “зелените” напред в резултата, след като вкара от пряк свободен удар в 67-ата минута. Домакините бяха по-активният отбор през първата част, а след почивката “белите” създадоха няколко по-опасни ситуации, като след гола натиснаха съперника.БЛИЦ.СПОРТ

Минута преди края Милчо Ангелов се измъкна от отбраната на домакините и с глава вкара за крайното 1:1.

“Белите” са на 9-а позиция в класирането с 26 точки, докато Витоша е на последно място с 6.

ВИТОША – СЛАВИЯ 1:1
1:0 Даниел Пеев (67′), 1:1 Милчо Ангелов (90+3′)

По-важното от мача по минути:
1′ Начало на срещата.
21′  Удар на Георги Ангелов, но вратарят на Славия спаси мощния му удар.
43′ Шут на Котев, но Стергиакис избива в корнер.
45′ Край на първото полувреме.
46′ Начало на втората част.
52′  Силен удар от дистанция на Иван Минчев, но на сантиметри от напречната греда.
60′ Старокин стреля с глава, но покрай вратата.
67′  ГОООЛ за Витоша! Даниел Пеев стреля от пряк свободен удар, топката премина от куп от играчи и влезе в далечния ъгъл на вратата на Славия.
9+3′  ГОООЛ за Славия! Милчо Ангелов бележи с глава за 1:1.
90+4 Край на срещата!

ВИТОША: 97.Християн Василев , 6.Румен Гьонов, 9.Ангел Стоянов ( 99.Стефан Христов), 18.Петко Цанков, 14.Четин Садула, 24.Николай Христозов, 25.Георги Ангелов, 66.Орлин Старокин, 80.Лъчезар Котев, 88.Ивайло Лазаров ( 4.Кристиан Узунов), 77.Даниел Пеев   ( 45.Григор Долапчиев )
Резерви: 12.Николай Георгиев, 7.Кристиян Кочилов, 2.Тодор Гочев, 17.Михаил Петров,

СЛАВИЯ: 32.Антониос Стергиакис, 14.Ивайло Димитров (17.Момчил Цветанов), 73.Иван Минчев ( 7.Наско Милев), 6.Костадин Велков, 77.Стефан Велев, 8.Славчо Шоколаров, 10.Янис Карабельов (23.Владислав Узунов), 33.Галин Иванов, 25.Александър Александров, 55.Андреа Христов , 29.Милчо Ангелов
Резервен: 12.Емануеле Джерия, 27.Емил Мартинов,13.Стефан Велков, 71.Тони Иванов

Стадион: “Витоша”
Съдия: Георги Димитров