Септември не срещна проблеми с Верея (ВИДЕО)

Септември се наложи с 2:0 като домакин на Верея в първа среща от 26-ия кръг на Първа лига. Тимът на Николай Митов не остави почти никакви шансове на съперника и напълно заслужено се поздрави с трите точки.

През първата част двата тима не предложиха нищо интересно и не създадоха нито едно реално голово положение.БЛИЦ.СПОРТ

След почивката обаче ситуацията на терена се промени драстично. В 47-ата минута Мирослав Будинов засече с глава центриране на Тилев и изведе Септември напред в резултата.

В следващите минути домакините бяха по-дейният отбор и логично стигнаха до втори гол. Той бе дело на влезлият като резерва Мартин Тошев, който се разписа отблизо след втора асистенция на Тилев.

До края мачът се доиграваше интересните ситуации липсваха.

С този успех Септември събра актив от 31 точки на 7-ото място, като изпревари Славия. “Белите” са 8-и с 29 точки, но и мач по-малко. Верея пък е на 6-ата позиция с 35.

СЕПТЕМВРИ – ВЕРЕЯ 2:0
1 – Начало на мача!
10 – Без интересни ситуации пред двете врати.
14 – Чандъров получи пас в наказателното поле на гостите, но се засуети и топката му бер изчистена.
34 – Голяма скука на “Васил Левски”. Все още няма нито един точен удар към някоя от двете врати.
37 – Венци Христов наняс първи удар в очертанията на някоя от вратите. Изстрелът му обаче не затрудни Наумов, който улавя без проблеми.
45+1 – Край на първото полувреме!
—————————————-
46 – Начало на втората част!
47 –  ГОООЛ ЗА СЕПТЕМРВИ! Будинов засече с глава центриране на Тилев и прати топката във вратата на Наумов.
53 –  Силен шут на Галчев от зоната за изпълнение на дузпа, но топката минава над вратата на Верея.
60 – Опасна атака на Септември завърши с удар на Галчев, спасен от Наумов.
71 –  ГОООЛ ЗА СЕПТЕМВРИ! Тошев получи пас зад отбраната на Верея и прати топката във вратата на гостите.
78 – Галчев стреля силно от фаул, Наумов спаси.
90+3 – Край на мача!

Септември: 1. Валентин Галев, 24. Богомил Дяков, 15. Васил Добрев , 6. Елтон, 25. Иван Стоянов, 8. Борис Галчев (82Маламов), 11. Иван Тилев, 26. Фабиано (73Иванов), 10. Асен Чандъров, 19. Крис Гади, 13. Мирослав Будинов  (68Toшев)
Резерви: 21.Янко Георгиев, 3.Виктор Луис Перейра Силва, 16.Антони Иванов, 14.Янко Сандански, 23.Станислав Маламов, 19.Ишмаел Байду, 9.Мартин Тошев
Треньор: Николай Митев

Верея: 12. Даниел Наумов, 21. Здравко Илиев, 5. Илия Мунин (52Ст. Тенев), 4. Пламен Тенев, 14. Веселин Минев , 11. Денислав Станчев (85Димитров), 9. Юлис Ндонг, 87. Симеон Мечев, 77. Милен Танев, 26. Савио (84Панов), 29. Венцислав Христов
Резерви: 12.Богомил Цинцарски, 17.Стилиян Тенев, 33.Трифон Панев, 8.Михаил Димитров, 29.Атанас Панов, 7.Атанас Георгиев, 8.Тодор Иванов
Треньор: Благомир Митрев