Верея падна от сърби

Верея допусна загуба в третата си контрола от подготвителния лагер в Марибор, Словения. Старозагорският отбор падна с 0:3 от сръбския Чукарички (Белград).БЛИЦ.СПОРТ

Спарингът бe днес от 11,00 часа на стадион “Лимбос”, а треньорът на Верея Иван Колев даде възможност за изява на футболисти, които са на пробен период при “сините”.

Чукарички поведе в 35-ата минута. Вратарят Цинцарски изчисти топката, но тя се удари в играч на сърбите и влетя в мрежата му. След почивката Чукарички вкара още два гола в 46 и 88-а минута.

Верея ще изиграе на 11 юли срещу Славен Белупо (Хърватия) последната си контрола от лагера в Словения. Тя е с начален час 17:00 и ще се състои отново на стадион “Лимбос”.

Стартовия състав на Верея: Цинцарски, Родригес, Йоргесен, Корупис, Ахмед, Максимов, Тевия, Алекс, Троаре, Маламов, Лапцев