Загорчич предупреди: Вторият мач няма да бъде лесен

Треньорът на Славия Златомир Загорчич сподели впечатленията си след победата с 1:0 на “белите” над тима на Илвес (Тампере).

Сръбският специалист видя проблемите, върху които трябва да се работи преди реванша в София.БЛИЦ,СПОРТ

“Започнахме добре мача. Контролирахме абсолютно всичко до 40-ата минута. Имахме търпение, вкарахме и гол, но бе отсъдена засада. След 40-ата минута се поддадохме по играта на противника. Успяхме да отбележим гол и да постигнем позитивен резултат.

Вторият мач няма да бъде лесен. Трябва да се раздадем още повече. Иска ми се да контролираме топката повече. Нормално е да има страх в определени моменти. Не знам дали някой е играл в евротурнирите освен Георги Петков”, коментира Загорчич