ЦСКА се жалва в УЕФА

Ръководството на ЦСКА ще обжалва червения картон на Николай Бодуров, показан му от съдията Фуркат Атажанов след драматичната победа с 5:4 след дузпи над Рига като гост в реванша от първия квалификационен кръг на Лига Европа. Реферът от Казахстан изгони капитана на “червените”, Кристиян Малинов и още двама от домакините заради сбиването, което играчите заформиха след отбелязването на победната дузпа от Кирил Десподов. блиц.спорт

В началото на второто полувреме пък реферът показа втори жълт картон на Тиаго Родригес.

Winbet – най-голямо разнообразие от пазари! (18+)

Според шефовете на ЦСКА Николай Бодуров не е удрял противници в мелето след двубоя, а е опитвал да разтърве футболистите. Като доказателство от щаба на “армейците” смятали да изпратят видео материал в УЕФА.

Ако от европейската централа пренебрегнат жалбата, в следващия мач от Лига Европа срещу Адмира Вакер в четвъртък на стадион „Българска армия” от 20:00 часа „червените” ще са без тримата с червените картони – Тиаго Родригес, Бодуров и Малинов, както и без Енрике Рафаел. Бразилският халф счупи ключица и ще бъде извън строя поне месец.