Треньорът на Дунав: При 4:1 няма какво да говорим

Треньорът на Дунав Людмил Киров коментира загубата на тима си с 1:4 при гостуването на Ботев в Пловдив. Русенци успяха първи да вкарат гол в срещата, но не успяха да задържат аванса си. Киров отчете много индивидуални грешки и си пожела в следващите мачове отбраната му да допуска по-малко голове.блиц.спорт

Winbet – най-голямо разнообразие от пазари! (18+)

“Доста сериозен резултат. При 4:1 няма какво да говорим. Видях едни добри първи 15 минути. Стараем се да играем отворен футбол, поведохме. Получиха се доста хубави неща, но после груби индивидуални грешки и след 35-ата минута, мачът вече беше приключил.

Да се надяваме, че грешките от днес ще ги поправим в тренировъчния процес. В офанзивен план стоим по-добре. Цялата вина ще я поема аз. Надявам се бързо да изчистим грешките и да допускаме по-малко голове. Имаме една седмица да поработим, да изчистим грешките. Предстои ни контрола и след това мачовете от Първа лига”, коментира Киров пред Диема Спорт след мача.