Славия се добра до точката срещу Дунав с гол в последните секунди (видео)

Oтборите на Дунав и Славия играят при резултат 1:1 в сблъсък от 18-ия кръг на Първа професионална лига.SPRTAL.BG

Първата интересна ситуация в срещата дойде още в 4-ата минута. Исмаил Иса получи удобна топка в наказателното поле, след което опита пас към Ахмедов, но бранител на “белите” се справи, избивайки кълбото в ъглов удар.

В 19-ата минута Георги Йомов центрира в наказателното поле, но право в ръцете на Станислав Антонов.

Пет минути преди края на първата част Светослав Ковачев опита удар с глава, който мина на сантиметри от целта. Две минути по-късно талантът на “драконите” направи хубав пробив отдясно, след което центрира в наказателното поле към Ахмед Ахмедов, който успя да забие поредното си попадение в елита.

В 56-ата минута Галин Иванов свали с глава към Цветелин Чунчуков, който от близка дистанция прати топката встрани от вратата. В 63-ата минута Иван Коконов опита майсторски удар със странична ножица, но кълбото не намери целта.

В 81-ата минута резервата Борислав Балджийски пусна хитър пас с пета към Божидар Васев, който веднага опита подаване към Ахмед Ахмедов, нападателят обаче не успя да засече коженото кълбо в мрежата на Антонис Стергиакис.

В 86-ата минута Галин Иванов можеше да изравни, след като получи топката в наказателното поле, атакуващият футболист на “белите” стреля, но право в ръцете на Антонов.