Добруджа не успя и срещу другия Локомотив – 2:0 за „железничарите” в Надежда

Добруджа не успя да измъкне победата и срещу другия Локомотив във втория си мач от пролетния полусезон. След нулевото равенство срещу „железничарите” от Горна Оряховица преди седмица, днес „жълто-зелените” отстъпиха с 0:2 гостуването си в столичния квартал Надежда. И двата гола за домакините отбеляза Александър Александров през второто полувреме. Първият от дузпа, която футболистите на Добруджа дълго оспорваха, в 69-ата минута, а вторият в самия край на мача, след като преди това Михаил Венков получи червен картон.
Дебют в този мач направиха привлечените в последните дни двама чуждестранни футболисти молдовският полузащитник Валериу Тирон  и белгийският нападател с африкански корени Етиен Муканя, които обаче не успяха да изненадат столичния тим.
Отборът на Добруджа бе подкрепян от агитка от над 20 души на стадион „Локомотив”.
Добруджа игра в състав: Стефано Кунчев, Кристиян Димитров, Кристиян Григоров, Михаил Венков, Николай Николаев (63’ Кристиян Пешков), Николай Минков, Николай Петров, Тодор Паланков, Петър Тончев (87’ Росен Кръстев), Валериу Тирон, Етиен Муканя.