Спорта по ТВ на 15 Септември 2019г
Неделя
17:00
“Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.25
Eurosport
Неделя
13:00
Автомобилизъм: Суперкупа на Порше в Монца, директно
Неделя
20:00
Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, двойки, жени, директно
Неделя
22:00
Тенис: Открито първенство на САЩ, полуфинали, мъже
Неделя
22:35
Тенис: “Гейм, Шет и Матс”, директно
Неделя
23:00
Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, мъже, директно
Неделя
04:00
Автомобилизъм: Световен купа за туристически автомобили WTCR в Нинбо
Eurosport 2
Неделя
15:20
Волейбол: Европейско първенство за жени, полуфинали, обзор
Nova Sport
Неделя
14:00
Футбол: Хъдърсфилд Таун – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, директно
Неделя
16:15
Футбол: Дарби Каунти – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/
Неделя
18:05
Баскетбол: Реал Мадрид – Барселона, мач от испанската баскетболна лига /п/
Неделя
20:00
Футбол: Хъдърсфилд Таун – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи
Неделя
23:45
Баскетбол: Гран Канария – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/
Ring.BG
Неделя
14:30
Мобил 1
Sky Sports
Неделя
00:00
Футбол от Висшата лига
Eurosport HD
Неделя
13:00
Автомобилизъм: Суперкупа на Порше в Монца, директно
Неделя
20:00
Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, двойки, жени, директно
Неделя
22:00
Тенис: Открито първенство на САЩ, полуфинали, мъже
Неделя
22:35
Тенис: “Гейм, Шет и Матс”, директно
Неделя
23:00
Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, мъже, директно
Неделя
04:00
Автомобилизъм: Световен купа за туристически автомобили WTCR в Нинбо
Film Plus
Неделя
13:30
Тенис: Zhengzhou Open, Чънджоу – полуфинали (WTA Premier – повторение)
Неделя
18:00
Тенис: Zhengzhou Open, Чънджоу – финал (WTA Premier – повторение)
Неделя
20:30
Тенис: Hana-Cupid Japan Women’s Open, Хирошима – полуфинали (WTA International – повторение)
Неделя
01:00
Тенис: Hana-Cupid Japan Women’s Open, Хирошима – финал (WTA International – повторение)
Неделя
03:30
Тенис: Jiangxi International Women’s Tennis Open, Нанчанг – финал (WTA International – повторение)
Diema Sport
Неделя
14:00
Футбол: Лудогорец – Етър, мач от efbet Лига /п/
Неделя
17:15
Студио “Футбол”, директно
Неделя
17:45
Футбол: Дунав – Славия, мач от efbet Лига, директно
Неделя
19:40
Студио “Футбол”, директно
Неделя
20:15
Футбол: Левски – Черно море, мач от efbet Лига, директно
Неделя
22:10
Студио “Футбол”, директно
Неделя
22:45
Футбол: Дунав – Славия, мач от efbet Лига /п/
Неделя
00:45
Футбол: Левски – Черно море, мач от efbet Лига /п/
Film Plus HD
Неделя
15:00
Пряко: Футбол: Алавес – Севиля (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20)
Неделя
17:00
Тенис: Zhengzhou Open, Чънджоу – финал (WTA Premier – повторение)
Неделя
19:30
Пряко: Футбол: Валядолид – Осасуна (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20)
Неделя
22:00
Пряко: Футбол: Бетис – Хетафе (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20)
Неделя
01:00
Футбол: Барселона – Валенсия (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 – повторение)
Неделя
03:00
Футбол: Алавес – Севиля (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 – повторение)
Diema Sport 2
Неделя
14:00
“Светът на Висшата лига”, предаване за английски футбол (2019-20), 6-и епизод /п/
Неделя
16:00
Футбол: Борнемут – Евертън, мач от английската Висша лига, директно
Неделя
18:30
Футбол: Уотфорд – Арсенал, мач от английската Висша лига, директно
Неделя
21:00
Футбол: Тотнъм Хотспър – Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, запис
Неделя
23:00
Футбол: Борнемут – Евертън, мач от английската Висша лига /п/
Неделя
01:00
Футбол: Уотфорд – Арсенал, мач от английската Висша лига /п/
BNT 3
Неделя
14:00
Историята на световните първенства по баскетбол документален филм
Неделя
14:50
Световно първенство по баскетбол: Финал пряко предаване от Пекин
Неделя
17:15
Европейско първенство по волейбол /мъже/: България – Румъния
Неделя
23:30
Световно първенство по баскетбол: Финал
Неделя
01:30
Европейско първенство по волейбол /мъже/: България – Румъния
MAX Sport 1
Неделя
16:00
Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Латвия
Неделя
18:00
Футбол: Холандска Ередивизи ПСВ Айндховен – Витес
Неделя
20:00
Автомобилизъм: Суперкарс Първо състезание в Окланд
Неделя
21:30
Автомобилизъм: Суперкарс Второ състезание в Окланд
Неделя
23:00
Футбол: Холандска Ередивизи Аякс – Хееренвеен
Неделя
01:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series Обзор на състезанието в Индианаполис
Неделя
02:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Лас Вегас
MAX Sport 2
Неделя
14:00
Голф: Европейски тур KLM Open
Неделя
15:30
Футбол: Холандска Ередивизи Фейенорд – АДО Ден Хааг
Неделя
17:25
Голф: Европейски тур KLM Open
Неделя
18:30
Волейбол: Световна купа – жени САЩ – Сърбия
Неделя
20:30
Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Латвия
Неделя
22:30
Футбол: Мейджър Лийг Сокър Портланд Тимбърс – Ди Си Юнайтед
Неделя
04:00
Голф: Европейски тур KLM Open
MAX Sport 3
Неделя
13:00
Студио “Футбол”
Неделя
13:30
Футбол: Италианска Серия А Дженоа – Аталанта
Неделя
15:30
Студио “Футбол”
Неделя
16:00
Футбол: Италианска Серия А СПАЛ – Лацио
Неделя
18:00
Студио “Футбол”
Неделя
18:30
Студио “Футбол”
Неделя
19:00
Футбол: Италианска Серия А Рома – Сасуоло
Неделя
21:00
Студио “Футбол”
Неделя
21:45
Футбол: Италианска Серия А Верона – Милан
Неделя
23:45
Студио “Футбол”
Неделя
00:00
Футбол: Байерн ТВ
Неделя
02:00
Футбол: Италианска Серия А Дженоа – Аталанта
Неделя
04:00
Футбол: Шампионска лига Краснодар – Олимпиакос, втори плейоф
MAX Sport 4
Неделя
13:00
Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар – Еспаньол
Неделя
15:00
Футбол: Испанска Ла Лига Алавес – Севиля
Неделя
17:00
Футбол: Испанска Ла Лига Селта – Гранада
Неделя
18:55
Студио “Футбол”
Неделя
19:30
Футбол: Испанска Ла Лига Валядолид – Осасуна
Неделя
21:25
Студио “Футбол”
Неделя
22:00
Футбол: Испанска Ла Лига Бетис – Хетафе
Неделя
23:55
Студио “Футбол”
Неделя
00:10
Футбол: Копа Судамерикана Ла Екидад – Атлетико Минейро, втори четвъртфинал за Копа Судамерикана
Неделя
02:05
Футбол: Копа Судамерикана Флуминенсе – Коринтианс, втори четвъртфинал за Копа Судамерикана
Неделя
04:00
Футбол: Испанска Ла Лига Алавес – Севиля
Прочети още на: https://www.gol.bg/tv